Son Konu

İrem Derici'nin saplantılı hayranı her şeyi itiraf etti

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
irem_dericinin_saplantili_hayrani_her_seyi_itiraf_etti_1573711780_1315.jpg

Ünlü müzikçi İrem Derici, saplantılı hayranı yüzünden güçlükle günler geçirmişti. O kişi, pişman olduğunu söyleyip yaptıklarını kabul etti.

İrem Derici'nin meskenine kadar giden, müzikçiyi taciz eden Erol K., duruşma önüne çıktı. Sanık Erol K., hakkındaki tüm suçlamaları, "İrem Derici ile tanışmak için İstanbul'a çiçekle geldim. Konuta gittiğimde kapıyı yardımcısı açtı. İrem hanımın meskende olmadığını, sonra geleceğini söyledi. Sonra ben tekrar İrem hanımı görmek için kapıyı çaldım. Kimse kapıyı açmadı. Yaklaşık 2 gün boyunca evvel iddianameye mevzu bildirileri attım. İrem hanımın meskeninde çalıştığı yardımcısına İrem hanımı sevdiğimi söyledim. 26 Ağustos tarihinde meskenin kapısını çaldım ancak kimse açmadı. Berbat bir gayem yoktur. Pişmanım." açıklamasıyla kabul etti.

Derici'nin avukatı Ayşegül Mermer, "Sanık savunmalarında aksiyonu gerçekleştirdiğini kabul ediyor. Müvekkilim İrem Derici, konser nedeniyle duruşmaya katılamadı. Önümüzdeki celse kendisi de gelecek." açıklamasında bulundu. Duruşma, bir sonraki celsede İrem Derici'nin de beyanda bulunmasına karar vererek, davayı erteledi.

HANESINI DEĞİŞTİRMEK ZORUNDA KALDI

Müzikçi İrem Derici, saplantılı hayranı yüzünden hanesini değiştirmek zorunda kaldı. Validesinin endişelerine da dayanamayan Derici, güvenlikli bir siteye taşındı. Derici durumu, “Bu hadise yüzünden hanemi değiştirdim. Hiç de istemediğim bir şeydi fakat ailem kaygı duydu. Münhasıran validem çok korktu. O yüzden güvenlikli bir siteye taşındım.” laflarıyla açıkladı.

"KONSERİNDE YANGIN ÇIKTI"

Ünlü müzikçi İrem Derici, Zonguldak'ın Alaplı kazasında 30 Ağustos Zafer Bayramı için konser verdi. Konser sırasında facianın eşiğinden dönüldü.Atılan havai fişeklerden biri, tertip firmasının minibüsüne isabet etti.

İçerisinde havai fişeklerin bulunduğu belirtilen minibüs, bir anda alev aldı. Yanan minibüs, itfaiyenin müdahalesiyle denetim altına alındı.

7pb0k_1567239448_0333.jpg

BRLOQ_1567239479_2087.jpg

'DOSTLARINIZI İHMAL ETMEYİN...'

Ünlü müzikçi İrem Derici, Instagram üzerinden bir ileti yayımladı. Dinlediği bir müziğin kontağını paylaşan ve üzerine bir seri yazı yazan Derici, paylaşımıyla duygulandırdı. Derici'nin bildirisi şöyle:

'02.15'teki o yorgunluk ve çaresizlik, o tam olarak "hayat" işte... En sevdiklerin ellerinden kayıp giderken hiçbir şey diyemiyorsun. Desen de nafile... Düğünlerde ve cenazelerde karşılaşmak acı. Dostlarınızı ihmal etmeyin. Her giden size birbirinizi daha çok sevmeniz ve kollamanız için gidiyor tahminen de. Onların yüzünü kara çıkarmayın.'

İŞTE O PAYLAŞIM;

vTK2a_1567144709_2381.png

TACİZCİSİNDEN ŞİKAYETÇİ OLDU

Ünlü müzikçi, geçtiğimiz günlerde üzücü bir haberle gündeme geldi. Müzikçinin hanesine kadar gelen hayranı, ünlü müzikçinin panik yaşamasına neden oldu. Gözyaşları içinde emniyete giden Derici, konutuna kadar gelen bu kişinin kendisine taciz iletileri attığını da belirtti.

Müzikçinin Harbiye'de oturduğu haneye çetinle girmeye çalışan kişi, hanenin kapısını açan hizmetliye, 'Ben İrem Derici'ye aşığım.' dedi ve meskenden uzaklaştı.

CDlQJ_1566890982_104.jpg

Vazifeli durumu Derici'ye aktardı. Müzikçi paniğe kapıldı. Kısa bir mühlet sonra tıpkı şahıs elinde çiçek demetiyle görüldü. Vazifeli derhal Derici'ye haber verdi. Müzikçi endişe içerisinde Harbiye Polis Merkezi'ne giderek tabir verdi.

Derici, kişinin kendisine mütemadi taciz iletileri attığını anlattı. Şahsın isminin Erol K. olduğu bildirildi. Şahıs hakkında, 4 yıl mahpus istemiyle dava açıldı.

Üst Alt