Son Konu

Teoman'dan askerlik açıklaması şaşırttı! 'Benim askerliğim fasulyeden olacak'

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
teomandan_sasirtan_aciklama_benim_askerligim_fasulyeden_olacak_1638180448_6578.jpg

Ünlü müzikçi Teoman, toplumsal medya hesabından askerlik anılarına dair yaptığı paylaşım toplumsal medyanın gündemine oturdu. Bedelli askerlik yapan müzikçi o devirde yaşadıklarını anlattı.

Çıkardığı müziklerle çok sevilen ünlü müzikçi Teoman geçtiğimiz günlerde bedelli askerlik yaptı. 28 gün askerlik yapan Teoman Instagram'dan yaptığı paylaşımla şaşırttı. 

Teoman, paylaşımına şu notu düştü: "Tam askere gidecekken, bedelli askerlik çıkıyor. Ağustos ayında 28 gün askerlik yapmak için İzmir Gaziemir'e gideceğim. Psikiyatrıma koşuyorum. Yeni ilaçlara gereksinimim olduğunu söylüyorum. Bu şiddetli (!) askerliğe dayanabilmek için! Askere gitmeden evvelki gece Hayal Kahvesi'nde çalıyorum. Benimle orada röportaj yapan paparazzilere, bedelli oluşumu kastederek, "Benim askerlik fasulyeden olacak" diyorum.

teoman askerlik

'BENİM ASKERLİĞİM FASULYEDEN OLACAK'

Birinci gece kumandan bütün erleri çağırıyor; "Arkadaşlar" diyor, "bir arkadaşınız televizyonda, 'Benim askerliğim fasulyeden olacak' dedi. Hayır arkadaşlar, sizin askerliğiniz FASULYEDEN OLMAYACAK!" Off, diyorum, tekrar yaptım yapacağımı. Aklımca uzun periyot yapanlara jest yapmaya çalışmıştım" ifadelerini kullandı.

Ünlü müzikçi paylaşımın devamında, "Askerliğimi bitirdiğim günü hatırlayıp keyifli oluyorum. Yıllardır askerlikten o kadar çok korkmuşuz ki terhis olduğumdan beri kendimi mutsuz hissettiğimde “Ama bak askerlik bile bitti” diyorum" dedi.

Üst Alt