Son Konu

Hande Soral'ın eşi İsmail Demirci'den olay açıklama!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
hande_soralin_esi_ismail_demirciden_olay_aciklama_1615101026_1512.jpg

Bir Vakitler Çukurova dizisinde Ümit karakterini canlandıran oyuncu Hande Soral ile Kuzey Yıldızı Birinci Aşk dizisinde Kuzey karakterini canlandıran İsmail Demirci İstanbul Nişantaşı'nda görüntülendi.

İsmail Demirci ile eşi Hande Soral İstanbul Nişantaşı'nda görüntülendi. İki büyük dizide rol alan ikili kendilerine yöneltilen soruları yanıtladı. Show Tv ekranlarında yayınlanan Kuzey Yıldızı Birinci Aşk dizisinin başrol oyuncusu İsmail Demirci, Bir Vakitler Çukurova dizisinde oynayan eşi Hande Soral ile birebir projede yer almak istemediğini lisana getirdi.

"EŞİNİ KONUTTA GÖRMEK, İŞYERİNDE GÖRMEKTEN İYİ"

Farklı dizilerle ekrana gelen ikili rakip olmadıklarını söylerken İsmail Demirci, eşiyle birebir dizide oynama fikrine sıcak bakmadığını "İnandırıcılık açısından olmaz, hem de eşini konutta görmek, işyerinde görmekten iyi" diye açıkladı.

Demirci, kimin reytingi yüksekse bu durumdan memnunluk duyduklarını anlatıp "Hangimizin reytingi yüksek gelirse memnun oluyoruz. Zati tıpkı günde değiliz o yüzden rakip de değiliz" diyen çift, tıpkı güne repo günlerini getirip İstanbul'a geldiklerini söyledi.

Hande Soral, "Bugün repo günümüz denk getirdik. Set dışında hiç vaktim yok, o yüzden bir şey yapamıyorum. Fırsat buldukça İstanbul'a geliyoruz. Test yapılıyor olağan fakat çok güç, ne kadar inançlı olursa olsun dışarıyla temasta olduğunuz için elimizden geldiğince çok korunuyoruz" dedi.

İsmail Demirci ise bilime güvenmek gerektiğini anlatırken, aşı tersliğini savunanlarla ilgili soru üzerine, çalışmak zorunda olduklarını anlatıp "Hayat devam ediyor. Bizim için de sıkıntı. Ben bilime güvenmek zorunda olduğumuzu düşünüyorum. Ben oyuncuyum, eşim oyuncu, tabip değiliz. Hekimlerin söylediğine güvenmek zorundayız" diye konuştu.

"Sizi tıpkı projede görecek miyiz?" sorusuna İsmail Demirci: "Belki sinema olursa fakat dizi pek düşünmüyoruz. İnandırıcılık açısından hem eşini meskende görmek daha âlâ işyerindense" diye gülerek cevap verdi.

Üst Alt