Son Konu

Altcoin Uzmanı: Bu Altcoin’den Çokça Aldım! İnanılmaz Yükselecek

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
stockexchange1-1024x724.png

Sektörde “Altcoin Psycho” olarak bilinen saygın bir trader, yeni bir altcoin projesine önemli miktarda sermaye ayırıyor. Popüler analist, kripto paranın inanılmaz bir performans sergiyeceğine inanıyor.

Usta analist: Altcoin projesi SWIRL’e yoğun bir şekilde yatırım yaptım

Usta analist Altcoin Psycho, 142.000 Twitter takipçisine, Binance Smart Chain (BSC) üzerinde yeni başlatılan bir proje olan Swirl Cash’e (SWIRL) yoğun bir şekilde yatırım yaptığını söyledi. Swirl, önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum ağındaki GAS ücretlerinin yükselmesinden bu yana popülerliği artan BSC akıllı sözleşme platformunda merkezi olmayan ve özel işlemleri güçlendirmek için tasarlandı.
43567565905_0ef7398a44_b.jpg
Usta analist, yeni çıkan birçok projenin aksine, Swirl ekibinin halihazırda yerinde bir çalışma projesi olduğunu vurguluyor. Analist, kripto paranın inanılmaz bir performans sergiyeceğine inanıyor. Usta analist konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bugün PancakeSwap’te listelenir listelenmez SWIRL’e yoğun bir şekilde yatırım yaptım. Swirl, temelde BSC’nin Tornado Cash’i ve çok daha iyi token ekonomisi sunuyor. Ana ürün halihazırda yayında olduğundan bir tanıtım belgesine dayanmıyor. Bence bu inanılmaz derecede iyi olacak.

Analist, kripto para piyasasında başarılı bazı öngörülere imza attı

Analist bu tahmini yaptığı andan itibaren, Swirl birkaç saat içinde 1.55 dolardan 6.51 dolara kadar yükseldi.  Kripto para bu süreçte %320 getiri elde etti. Swirl şu anda 5 dolardan işlem görüyor ve 6,5 milyon dolarlık bir piyasa değeri etrafında oturuyor. Şubat ayında ise analist, merkezi olmayan bulut depolama çözümü Akash Network (AKT) ile ilgili olarak cesur bir tahmin yaptı.
two-coins-up.jpg
Kripto para projesinin piyasa değeri bazında ilk 50 projeye girebileceğini iddia etti. Usta analist, AKT tahminini yaptığından beri, varlık yaklaşık %100 arttı ve piyasa değeri ile 204. en büyük varlık olmak için yaklaşık 16 projeyi geride bıraktı. Usta analist Psycho, kripto para piyasasında başarılı birkaç öngörüye imza atmış bir isim.

Üst Alt