Latest Thread

AnadoluJet fazla bagaj ücreti ne kadar?

  • Konbuyu başlatan moderatör
  • Başlangıç tarihi
moderatör

moderatör

Yönetici
Katılım
27 Tem 2022
Mesajlar
2,903
Tepkime puanı
2
Puanları
9
Yaş
34

AnadoluJet uçakta kilo başına kaç TL?​

AnadoluJet'te ilave bagaj ücretleri tek yön uçuşlarda kg başına 10 TL, aktarmalı uçuşlarda kg başına 15 TL olarak belirlenmiştir.

Uçakta fazla bagaj ücreti ne kadar?​

Parça bagaj hakkı ise 158 cm'den daha büyük bagajlar için dış hat uçuş ücreti 45 Euro iken iç hat uçuş ücretiyse 45 TL. Türk Hava Yolları'nda ekstra bagaj hakkı hem Business uçuşlar için hem de ekonomi uçuşları için 23 kg'lık bir valiz kabul ediliyor. 1 parça ek bagaj için 80 USD tahsil ediliyor.

AnadoluJet el bagajı kaç kg?​

Bagaj

PaketlerStandartKonforJet
YETİŞKİN VE ÇOCUK YOLCU SERBEST BAGAJ HAKKI
Serbest Bagaj Hakkı15 kg25 kg
Kabin Bagaj Hakkı8 kg8 kg

Havaalanında kilo başı ne kadar?​

Havayolu iç hat seferlerinde kg başına 6 TL, dış hat seferlerinde de kg başına 10 Euro alıyor. İsteyen yolcular, uçuştan önce paket de satın alabiliyor. İlave 5 kg iç hatlarda 15 TL, dış hatlarda 15 Euro'dan başlayan paketler satın alınabiliyor. Tüm iç hat noktalarında fazla bagajın kg ücreti 6 TL.

Uçak kilosu ne kadar?​

Yurt içi uçuşlarda bagaj hakkı 15 – 25 kg. arasında değişiyor. Uluslararası uçuşlarda ise, 20 – 40 kg. arası bagajla yolculuk yapabilirsiniz. El bagajında ise 6 kg. ağırlık sınırı var. Bagajda taşınacak spor gereçleri için ayrı ücret ödemeniz gerekiyor.

Uçak kg başı ne kadar yurtdışı?​

Her firmanın uyguladığı bagaj fark ücreti değişiklik gösteriyor. Türk Hava Yolları iç hatlarda kilo başı fark ücreti olarak 6 TL alıyor. Yurt dışı içinse 32 kiloya kadar 50 Euro, ikinci valiz için 70 Euro alıyor.

Pegasus bagaj hakkı kaç kilo 2021 Yurtdışı?​

Flypgs Ücretsiz Bagaj Hakkı Limitleri Flypgs yurtdışı uçuşlarında kargo bagaj hakları; Süper Eko uçuş sınıfında kargo bagaj hakkı yoktur. Business Flex uçuşlarda 20 kg şeklindedir. 2 yaşından küçük bebek yolcuların bagaj hakkı 10 kg'dır.

THY yurtdışı kilo başı kaç TL?​

Türk Hava Yolları iç hatlarda kilo başı fark ücreti olarak 6 TL alıyor. Yurt dışı içinse 32 kiloya kadar 50 Euro, ikinci valiz için 70 Euro alıyor. Güncel fark ücretleri öğrenmek ve ne kadar ödeme yapacağınızı hesaplamak için THY'nin internet sitesinde bulunan hesaplama bölümünden yararlanabilirsiniz.
 

Yazar: moderatör
Article Title: AnadoluJet fazla bagaj ücreti ne kadar?
Kaynak Url: Forum Sitesi-https://bilgilihocam.com
Quote & Share Rules: Short quotations can be made from the article provided that the source is included, but the entire article cannot be copied to another site or published elsewhere without permission of the author.
Üst