Son Konu

Pelin Akil ikiz kızlarını karıştırdı!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
pelin_akil_ikiz_kizlarini_karistirdi_1590824344_3867.jpg

Güzel oyuncu Pelin Akil, ikiz kızları Alin ve Lina'yı karıştırdı. Eşinin doğum günü için sürpriz yapan Akil, bu sırada kızlarıyla sosyal medya hesabının hikaye bölümünde video çekti. Videoda Lina ve Alin'i karıştırdığı an da kendisi de şaşırdı.

Anıl Altan'ın doğum günü sürprizi için hazırlık yapan Pelin Akil, bu sırada video çekti. Kızlarıyla çektiği video sırasında kızlarını karıştıran Akil işte o anlara böyle tepki verdi:

Evlendikleri günden beri örnek çift olarak görülen Pelin ve Anıl Altan çifti geçtiğimiz yılda bu evliliklerini ikiz bebekleriyle taçlandırdı. Sosyal medyada en çok takip edilen çift olan Pleln Akil'den eşine romantik bir doğum günü paylaşımı geldi. Akil paylaşıma "Karakterine,olgunluğuna,merhametine,deliliğine,komikliğine,babalığına,kocalığına,fiziğine,kalbine,yüzüne,ruhuna her gün daha da vurulduğum canım sevgilim doğum günün kutlu olsun. İyi ki “evet” dediğim güne. Seni çok ve sonsuza dek" notunu düştü. 

s8btr_1590736658_9854.jpg

2019 yılında doğan ikiz kardeşler Alin ve Lina hayran kitlesi olarak ünlüleri solladı. İkizlerin her videosu her paylaşımı tıklanma rekoru aldı. Yakında oyuncu anne ve babalarını da sollayacak olan ikizlerin şimdiden sıkı takipçileri var.

zm9z1_1590043561_8546.jpg

İKİZLER ADINA  ERZAK YARDIMI!

‘Geleceğe Işık Tut’  projesiyle Pelin Akil, ikiz kızları adına Doğu'daki köylere yardım kolileri yolladı. Eşiyle beraber bu anlamlı projeye destek veren oyuncu alkış topladı. Ekranlardan uzun süredir uzak duran ikilinin ise ne zaman ekranlara döneceği merak konusu oldu. Ancak ikizler Alin ve Lina sosyal medya fenomeni olma yolunda!

duxGa_1589871261_2045.jpg

Pelin Akil, sosyal medya hesabında hüngür hüngür ağladı. Akil'i çileden çıkaran olay ise, bir takipçisinin hadsiz mesajları oldu. Takipçi öncelikle Pelin Akil'in eşi Anıl Altan'ın annesine mesaj göndererek ikiz olan Alin ve Lina arasında ayrımcılık yaptıklarını söyledi. Daha sonra Akil bu mesajlara cevap verirken takipçi bu kez Akil'e mesaj atarak iddiasına devam etti. Bunun üzerine Akil, "İnsan evladını kayırır mı! İnanamıyorum gerçekten. Bu zihniyetle siz nasıl büyüdünüz, nasıl gözlerle izliyorsunuz... Şok içindeyim gerçekten. Bu insan yakınlarına da böyle davranıyorsa insanların psikolojisini bozar. Yazıklar olsun. Bir de hanımefendi 'Babalar ayırabilir ama anneler yapmaz. Vicdansız, merhametsiz seni' diyor. 'Yazıklar olsun' diyor ama babalar yapabilirmiş... Böyle bir algısı var. Yazık! Hala yazıyor, inanılmaz. Allah seni ıslah etsin" sert tepki gösterdi. 

İKİZLERİN İLK KAHVALTISI!

Sosyal medyanın ünlü bebek fenomenleri haline gelen Alin ve Lina ilk kahvaltılarını yaptı. Oyuncu Pelin Akil, kızlarının o anlarını sosyal medyada paylaştı. 

Anne olduğundan beri daha duygusal olan Pelin Akil'in ikiz kızları 1 yaşına girdi. Genç anne kızlarının doğum gününü; "İyi ki doğdunuz benim küçük mucizelerim.İyi ki... Ne güzel geldiniz bize. Biz de size iyi gelelim diye çabalıyoruz. Asla sizi boş bi defter olarak görüp doldurmaya çalışmıyoruz. Bitane daha kendimizden yapmaya çalışmıyoruz, kocaman sevgimizle sizi izliyoruz,hergün yeni şeyler keşfetmenizi hayranlıkla seyrediyoruz. Asıl biz çok şey öğreniyoruz. Sağlıklı ve neşeli olun.Allah’tan tüm duam bundan ibaret. Bir de bize de uzun sağlıklı bir ömür versin de sizin güzel anlarınıza şahitlik edelim. Gözümün gönlümün gördüğü en güzel varlıklarsınız.

MurTd_1587371266_6565.jpg
Masumiyetiniz,cennet kokunuz,gülümsemeniz,yaratıcılığınız,gücünüz her an gözlerimi dolduruyor,en güzeli de sizi beraber izlemek,birbirinizin elini hiç bırakmayın. Attığınız her adımda, aldığınız her kararda, anneniz olarak yanınızdayım, sizi çok ama çok seviyorum. Öyle kelimelerle sınırlandıracak kadar değil ama, öyle böyle değil.Çok. İyi ki doğdun kelebeğim Doğa Alin’im , iyi ki doğdun papatyam Duru Lina’m"
notuyla kutladı.

yJD8T_1587371451_8901.jpg

İkizlerin annesi olan Pelin Akil 34 yaşına girdi. Korona nedeniyle evde olan Pelin Akil'e eşi Anıl Altan sürpriz pasta yaptı. 

0s1NM_1587209676_5317.jpg

"Güzel kalbi gözlerinden taşıp suratına yansıyan güzeller güzeli karım, aşkım, miniğim...Hayatımda seninle olduğum için çok ama çok şanslıyım..iyi ki doğmuşsun... Seninle beraber bambaşka bir hayatımız daha doğdu, iyi ki doğmuşsun ki canımızdan canlar doğdu, iyi ki doğmuşsun ki her güne beraber başlayabiliyoruz, iyi ki doğmuşsun ki seni her gün yaşayabiliyorum, iyi ki doğmuşsun ki hayaller kurabiliyorum...

rIoLy_1587209656_7216.jpg

İyi ki doğmuşsun sen... Minik kızlarımız, ailemizle nice mutlu “sen”li senelere... İyi ki ben bu hayattayken doğmuşsun...(yemek yapma konusunda üşengeç olan ben konu sen olunca bu pastayı şevkle yaptım)"

Oyuncu Pelin Akil geçtiğimiz sene anne oldu. Akil, ikizlerini kucağına aldığından beridir en büyük destekçisi annesi oldu. Bir an bile kızının evinden çıkmayarak oyuncunun yükünü hafifletti. Akil, sosyal medyadan annesinin fotoğrafını takipçileriyle paylaştı. Annesi ile olan inanılmaz benzerliği ağızları açık bıraktırdık.

TwNd8_1586853256_1737.jpg

AKİL HAYRANLARINDAN HEDİYE YERİNE BAĞIŞ İSTEDİ!

Pelin Akil'den alkışlanacak hareket! Sürekli yardım kuruluşlarına destek veren genç oyuncu Akil,  yine gönülleri mest edecek bir istekte bulundu. Yaklaşan doğum günü nedeniyle kendisine hediye almak isteyen hayranlarından bağış yapmalarını talep etti. 34 yaşında girmeye hazırlanan güzel oyuncu "Sevgili ailem ve dostlarım, 17 Nisan doğum günümde sizlerden hediye ya da kutlama beklemiyorum. Hepimizin evimizde olduğu bu süreçte sizlerden iyilik istiyorum sosyal bagis platformu uzerinden kansersiz yaşam için bir kampanya açtım. Büyük küçük fark etmeksizin yapacağınız bağışlar beni çok sevindirecek. Kanser hastası çocuklarımızı hatırlayalım ve elimizden geldiğince destek olalım temennim var" notunu sosyal medya hesabından paylaştı. 

gEvzc_1586676929_2981.jpg

Kendi gibi oyuncu Anıl Aştan ile evli olan Pelin Akıl, koronavirüs salgını nedeniyle evden çıkmıyor eve de misafir çağırmıyor. Ikiz kızı olan Akıl, bütün günü çocuklarıyla geçiriyor. Sosyal medyada da o anları paylaşarak hayranlarını da ihmal etmiyor. Ancak geçtiğimiz gün gece yarısı yağtığı bir paylaşımda çocukların yanında gidemediğini söyleyen Akıl hayranlarını korkuttu. Daha sonra ise duruma aşıklık getirerek "Migren hastasiyim ve stres yüzünden migren arttı. Ağrılar dayanılmaz derecede. Ufak bir ses bile kafamı duvarlara vurmam için bahane olabiliyor. Çocukların yanına bu ruh haliyle gitmek istemiyorum" dedi.

ÇOCUKLAR İÇİN SİTE İÇİ VİLLAYA TAŞINDI

İkiz kızlarının daha rahat büyümesi için Anıl Altan ve Pelin Akil, iki ay önce site içi iki katlı bir villaya taşındı. Kendine özel bahçesi ve havuzu olan vilanın her alanı kızlar için dizayn edildi. Kızları adına sosyal medya hesabı açan çift, oradan ayrıca kendi hesaplarından her anlarını paylaşıyor.

vVfIW_1585293180_6654.jpg

İkizlerin paylaşımlarına rekor beğeni ve yorum yağıyor. Şu sıralarda koronavirüs salgını nedeniyle evlerinden çıkmayan çift neredeyse tüm günü ikizleriyle geçiriyor. Akil, sırf bu yüzden eve misafir bile kabul etmiyor.

"DADILARA GÜVENMİYORUZ!"

Geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda görüntülenen Anıl Altan ve Pelin Akil, çifti çocukları evde bırakıp arkadaşlarıyla vakit geçirdi. Nefes almak için dışarıya çıkan çift, bu zamanlarda annelerini eve bıraktıklarını söyledi.

flWZL_1582446314_3515.jpg

Ünlü çift yardımcılarının olduklarını ancak bakıcıya güvenmediklerini de belirtti. Ayrıca Akil, "İkiz anneleri bilir, her şeye yetişmek çok zor. Anıl’ın annesi ve yardımcımız var. Yine de çok zor oluyor yetişmek. Bakıcıya güvenemeyiz. Evde birisi olmadan çocukları bırakamıyoruz. Rahat olamıyoruz. Evde annesi olmasına rağmen kameradan sürekli izliyoruz. Aklımız hep çocuklarda" şeklinde konuşurken Altan ise "İşler bebekler aynı şekilde devam. Biz dışardaysak anneler, mutlaka evde oluyor. Bakıcıya asla güvenmiyoruz. Evde,teyze veya anne illaki biri oluyor" sözleriyle açıklama yaptı. 

ACUN ILICALI'NIN KIZI MELİSANIN HAVUZ KEYFİ 

Üst Alt