Son Konu

Cem Davran, 22 yıl önce atılan tokadın perde arkasını anlattı!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
cem_davran_22_yil_once_atilan_tokadin_perde_arkasini_anlatti_1638516714_8746.jpg

Ünlü oyuncu Cem Davran, 22 yıl evvel magazin dünyasına bomba üzere düşen Sevda Demirel ve Hande Ataizi ortasında geçen hengame hakkında sessizliğini bozdu.

Geçtiğimiz gün Haber Küresel ekranlarında izleyiciyle buluşan "Candaş Tolga Işık'la Az Evvel Konuştum" programına konuk olan Cem Davran, samimi açıklamalarda bulundu. 22 yıl evvel Türk Televizyonlarına damga vuran Hande Ataizi ve Sevda Demirel hengamesi hakkında konuşan Davran, olayın perde gerisini anlattı.

"BEN NE YAPIYORUM DEDİM"

22 yıl evvel Sevda Demirel'in "Ne dedin sen?" diyerek Hande Ataizi'ye tokat atması hakkında konuşan Davran, şu sözleri kullandı:

"Hande Ataizi ile yaptığımız İki Defa Kiki programını ben yazdım. Bunun ismi yanlış yazıldı o yüzden o denli kaldı. Aslında İki Kez İki idi. O vakitler ben gösteri yapıyordum. Gösteri karakterlerinin kıyafeti vardı. Sevda Demirel'in olduğu program canlı değildi. Lakin o vakitler magazin kameraları program kayıtlarına girebiliyordu. Üretimci manzaralar daha sonradan verilecek dendi ve kanal yayınlandı bunu. Herkesin gözü önünde olduğu için verildi. Şanssız bir olaydı bu da. Sevda Demirel kalktı gitti. Öteki konuk aldık. Hande Ataizi toparlandı sonra programa geri döndü. O vakitler herkes şoka girmişti. Programdan çıktıktan sonra 'Ben ne yapıyorum, ben tiyatrocuyum' demiştim. O da aslında teatral bir işti. Bir gösteri programıydı. Sonrasında çok da hoş kısımlar çektik."

Üst Alt