Son Konu

Ünlü oyuncu Buse Varol: Kalbim...

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
alisan_ve_buse_varoldan_sukurler_olsun_paylasimi_1572076256_801.jpg

Buse Varol katıldığı bir kına gecesinde elini masaya sıkışması sonrasında apar topar hastaneye gitmişti. Sonrasında durumunun iyi olduğunu söyleyen Varol, sosyal medya hesabından oğlu Burak ile paylaşım yaptı.

Şarkıcı Alişan'ın eşi Buse Varol, geçtiğimiz akşam Kadıköy'de bir arkadaşının kına gecesine katıldı. Kına sırasında parmağını masaya sıkıştıran oyuncu, apar topar en yakın hastanenin acil servisine gitti. Sonrasında tekrar görüntülenen Varol'un parmağı sargıya alınmıştı. Buse Varol, oğlu Burak ile bu karesini Instagram hesabından "Kalbim" notuyla paylaştı.

Pvnde_1572677416_5677.PNG

Varol'un eşi şarkıcı Alişan, eşi Buse Varol ve oğlu Burak Tektaş ile bu karesini Instagram hesabından "Güzel dileklerle herkese selamlar:)) Şükürler olsun" notuyla paylaştı.

y4CaN_1572076214_1453.PNG

600 BİN TL'LİK OTOMOBİL HEDİYESİ!

Oyuncu Buse Varol yeni aracıyla Nişantaşı’nda görüntülendi. Mağazaları dolaşan oyuncu alışveriş turunu tamamladıktan sonra eşi Alişan’ın yeni hediyesi 600 bin TL değerindeki Jaguar marka aracına bindi. Kendisini görüntüleyen muhabirlerle sohbet eden Varol, “Biraz alışveriş yaptım. Kasım ayında güzellik merkezi açacağım, onun hazırlıkları ile uğraşıyorum. Şimdi eve gidiyorum. Burak ve Alişan bekler” dedi.

v0ht0_1571637243_6688.jpg

Alişan şubat ayında oğlu Burak’ı dünyaya getiren Varol’a doğum hediyesi olarak BMW marka bir araç almıştı.

1yAx8_1571637317_8462.jpg

ALİŞAN O İSME DAVA AÇIYOR!

Alişan, 7 aylık oğlu Burak'a şaka yaparken çekilmiş görüntülerini sosyal medyada paylaşmıştı. Oğlunun ağzına meyve uzatıp sonra kendi ağzına soktuğu o görüntüyü bir kullanıcı "Bir çocuk için en büyük travma babasının Alişan olmasıdır" mesajını yazdı.Paylaşımı gören Alişan , savcılığa giderek suç duyurusunda bulundu. Alişan, o görüntülerin sadece şaka olduğunu belirtti. Savcılık, yorumu ifade özgürlüğü sayıp dosyaya takipsizlik verdi.

Geçtiğimiz Şubat ayında oğulları Burak'ı kucaklarına alan Buse Varol ile Alişan, her hareketleriyle gündeme gelmeye devam ediyor. Çift, Burak'a gelen hediyelerin ve aldıkları eşyaların bir kısmını maddi durumu yetersiz olan ailelere ulaştırdığı haberleri de gündeme gelmişti. Alişan eşiyle beraber çektiği poza aşk dolu mesaj yazdı.  "Bizimkisi bir aşk hikayesi. Seviyorum lennnnn" notuyla paylaştı.

AXgI8_1571466610_3633.PNG

ANNE OĞUL POZU!

Buse Varol oğlu Burak ile beraber olan neşeli pozunu sosyal medya hesabından yayınladı. Fotoğrafa binlerce beğeni geldi.

j1Wtp_1571379723_6696.PNG

ÇAĞLA ŞIKEL'İN OĞULLARIYLA BULUŞTU!

Dün yakın dostları Çağla Şıkel ve çocukları Kuzey ve Uzay ile keyifli vakit geçiren çift sosyal medyadan paylaşım yapmayı unutmadı.

UL1Mu_1570688684_0234.JPG

BURAK BEBEK KİME BENZİYOR?

Ünlü oyuncu Buse Varol bebeklik fotoğrafını paylaşıp Burak Bebeğin kendisine benzeyip benzemedigini sordu.Takipçileri Sizce Burak bebek Buse Varol'a benziyor mu? 

NQdSg_1570516122_3846.JPG

Türkücü Alişan oğlu Burak'la eğlenceli anlarını paylaştı. Ünlü türkücü paylaşıma "İki tane dişinle her şeyi yiyemezsin oğlum" notunu düştü. 

DEMET AKALIN VE ALİŞAN AİLE YEMEĞİNDE!

Paylaşımlarıyla mutlu evliliklerini sık sık sosyal medyada gösteren Alişan ve Buse Varol çiftinden yeni fotoğraf geldi. Bu kez fotoğrafta 6 yıl aradan sonra barıştığı Demet Akalın ve ailesi de vardı. O anlara ait görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşan Alişan fotoğrafın altına da 'Hiçbir masraftan kaçmadım. Afiyet olsun' mesajını yazdı.

HYynD_1570084378_9516.jpg

Alişan'ın paylaşımına yorum yapan Demet Akalın; 'Oy kanka be eskiden daha cimriydin valla yenge iyi geldi. Yaşasın “Buse’li” hayat!' mesajını yazdı.

DEMET AKALIN'IN KIZI HİRA, BURAK BEBEKLE BULUŞTU!

Demet Akalın kızı Hira ile Alişan- Buse Varol çiftinin oğulları Burak Bebeğin fotoğrafını paylaştı.

gCrg8_1570016929_4265.JPG

Ünlü türkücü Alişan ve Buse Varol hayatlarını 2018 yılında birleştirdi. Düğün haberlerinin hemen ardından bir erkek bebek sahibi olacağını öğrenen çift magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Buse Varol şimdilerde 6 aylık olan oğlunu büyütmenin heyecanını yaşıyor.

ALİŞAN'DAN BUSE VAROL'A 600 BİN TL'LİK ARABA!

RFdKp_1568700244_3881.jpg

Alişan, şu sıralar eşine aldığı hediyelerle yeniden gündeme geldi. Alişan, doğum hediyesi olarak eşine BMW marka bir cip hediye etmişti.Alınan bilgilere göre; Eşine doğum günü hediyesi olarak da Gucci marka bir çanta alan sanatçı, bu hediye için 25 bin lira ödemişti. Alişan, şimdilerde ise eşine büyük bir sürpriz yapmış. Oturdukları sitenin otoparkında gördükleri bir arabayı çok beğenen ikili, daha sonra arabayı internetten incelemiş.. Alişan, eşine 600 bin liralık arabayı hediye etmiş. Beğendikleri Jaguar F-Pace marka aracı 3 gün sonra kapısında gören Varol, büyük bir şok yaşamış.

jiUbC_1568183942_4913.jpg

BUSE VAROL: ANNELİK ÇOK KUTSAL BİR ŞEY

Billur Kalkavan sosyal medya hesabından çocuk büyüten anneler hakkında skandal açıklamalarda bulunmuştu. Ünlü oyuncu Buse Varol bu açıklamalar hakkında fikirlerini paylaştı. Kalkavan'a katılmadığını dile getiren Buse Varol, şu açıklamaları yaptı:"Talihsiz bir açıklama yapmış. Çok büyük bir genelleme. Annelik çok kutsal bir şey. 'Pörtletmek' tabiri anne olmak isteyen kadınlara hakaret.Bizim dadımız da Filipinli. 7 tane sertifikası var. Herkesin kendi tercihi.Burak'ı 1,5 ay tek başıma büyüttüm. Uykusuz kaldım. Annem ve kayınvalidemden yardım istemedik. Ben genelleme yapılmasına katılmadım."

ROMANTİK PAYLAŞIM

Şubat ayında oğulları Burak'ı kucaklarına almanın heyecanını yaşayan ünlü çiftten romantik bir paylaşım geldi. 

g9NSk_1568095785_7324.JPG

ALİŞAN ŞİKAYETÇİ OLDU!

Abdullah Şevki adlı bir yazarın Zümrüt Apartmanı adlı kitabında pedofili içeren ifadelerin yer aldığı ortaya çıkmış, Türk halkı tepki göstermişti. Pek çok ünlü de konuyla ilgili eleştiride bulunurken, şarkıcı Alişan avukatı aracılığıyla İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na başvurarak yayıncı ve kitap yazarının yargılanmasını istedi.

Şikâyet dilekçesinde şu ifadelere yer verildi: "Abdullah Şevki'nin, Öykü Yayın Evi tarafından yayımlanan Zümrüt Apartmanı isimli kitabında genel ahlakı bozan, suça özendiren, teşhir edici, tahrik edici, pedofiliyi özendiren ve benzeri bir sürü topluma ters içeriğin olması sebebiyle yayın evi yetkilileriyle beraber suç işlenmiştir. Toplum ahlakına ters olan ve içeriği suçla dolu olan kitabın yazarının ve yayın evi yetkililerinin kamu vicdanının rahatlaması adına cezalandırılması için bu ihbarı yapmak zorunluluk olmuştur." Savcılık olayla ilgili soruşturma başlattı.

İKİNCİ BEBEK İSTİYORUZ

Arnavutköy’de görüntülendi. Eşi Alişan ile beraber yemek yiyen Buse Varol,  “Her anımızı onunla geçiriyoruz. Anne ve babalığı doyasıya yaşamak istiyoruz” dedi.

ckkpZ_1566912940_9547.jpg

Çocukları için özel bir yatırım yapmadıklarını söyleyen Alişan, "Tüm malvarlığımız zaten onun maddiyat çok maneviyat vermeye çalışıyoruz çocuk sahibi olmak çok büyük mutluluk Allah olmayanlara da nasip etsin" diyerek ikinci kez baba olmak istediğini söyledi.

PEŞİNİ BIRAKMAYACAK

Alınan bilgilere göre; Evlendiklerinden beri sürekli sosyal medya üzerinden eleştirilere ve izinsiz fotoğraflarının kullanılmalarına maruz kalan çift, birçok kişiye dava açmıştı, bazı davaların sonuçlandığını ve kazandıklarını belirten Alişan izinsiz fotoğraflarının reklam için kullanılması üzerine açtığı davalarında sonuna kadar gideceklerini açıkladı.

i2Enm_1569740200_7507.jpeg

Fanatik Fenerli olduğu bilinen türkücü Alişan, dün gerçekleşen Galatasaray ve Fenerbahçe maçı hakkındaki yorumuyla gündeme geldi. Alişan, "Fenerbahçeliyim. Fener ilk golü attığında ne yapıyorsam, maç boyu onu yapıyorum. Bir keresinde maça trafikten yetişemedim. Radyodan dinlemeye başladım. Fenerbahçe gol attı. Eve gitmedim, maç bitene kadar arabayla dolaştım. Maç bittiğinde Edirne’ye 30 km kalmıştı" şeklinde konuştu.

Üst Alt