Son Konu

Sultangazi'de Taciz İddiasına Meydan Dayağı

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-b8acf0adc0ae2067c768651700163223039d4362.jpg

Sultangazi'de 2 kız kardeşe kelamlı tacizde bulunduğu tez edilen 2 kişi, kardeşlerin akrabaları ve etraftakiler tarafından darp edildi.

Olay, dün akşam Cebeci Mahallesi 2. Cebeci Caddesi'nde meydana geldi. İşten çıkan H.G. ve ablası H.G., akrabaları olan İ.G., ile buluşmak üzere saat 21.30 sıralarında Eski Edirne Asfaltı üzerinde bulunan otobüs durağı yakınlarında beklemeye başladı. Bu sırada M.F ve A.Ş.E., iki kız kardeşin yanına yaklaşarak, teze nazaran kelamlı tacizde bulundu. M.F ve A.Ş.E., kız kardeşlerin reaksiyon göstermesine karşın kelamlı tacizlerine devam etti.

İki taciz şüphelisini kalabalığın ortasından alarak gözaltına alındı

Bunun üzerine kız kardeşler otobüs durağında otobüs bekleyen vatandaşlardan yardım istedi. Bu esnada iki kardeşin yakın akrabaları da kendisini bekleyen kız kardeşlerin yanına geldi. Olup biteni öğrenen akraba İ.G. ve vatandaşlar, iki taciz şüphelisini feci formda dövmeye başladı. İ.G., yerde bulduğu bir sopayla iki bireye vurdu. O anlar ise bir vatandaş tarafından cep telefonu ile kaydedildi. Haber verilmesi üzerine olay yerine gelen polis, iki taciz şüphelisini kalabalığın ortasından alarak gözaltına alındı. Tacize uğradığı sav edilen iki kız kardeş ise şüphelilerden şikayetçi oldu. Polisin olayla ilgili soruşturması devam ediyor.

"Korkudan konuşamıyordu"

Olay anını anlatan Gökhan Yıldırım isimli vatandaş,  "Dün akşam otobüs durağında beklerken kalabalık bir kümenin iki kişiyi dövdüğünü gördüm. Kalabalık küme kalabalıklaşıyordu. Olay yerinde bulunan bayanlar, tacize uğrayan bayanlara takviye olmaya çalıştı. Bayanlardan biri endişeden konuşamıyordu.  Yanlarına gittiğimde durağın yanında bekleyen bayanları taciz ettiklerini öğrendim. Emniyet güçlerine haber verdik. Kısa müddette olay yerine gelen emniyet güçleri şüphelileri gözaltına aldı" dedi.

Üst Alt