Son Konu

Merhum Kemal Sunal'ın eşi Gül Sunal'dan şaşırtan açıklama: 'Ali'yi babasıyla mukayese ettiler'

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
merhum_kemal_sunalin_esi_gul_sunaldan_sasirtan_aciklama_aliyi_babasiyla_mukayese_ettiler_1639031168_1915.jpg

"Fatih Altaylı ile Teğe Bir" programına konuk olan Merhum Kemal Sunal'ın eşi Gül Sunal çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Türk Sineması'nın efsane ismi Kemal Sunal'ın eşi Gül Sunal, Bloomberg HT'de çarşamba akşamları ekrana gelen "Fatih Altaylı ile Teğe Bir" programının konuğu oldu. Sunal merhum eşi ve çocukları Ali Sunal ve Ezo Sunal ile ilgili birtakım açıklamalarda bulundu.

"ALİ'Yİ BABASIYLA MUKAYESE ETTİLER"

Kelamlarına çocukları Ali Sunal ve Ezo Sunal ile başlayan Gül Sunal, "Bir çocuğa bu türlü ol, şöyle ol nasihatlar işe yaramıyor. Bunun en hoşunu Kemal yaptı. 50 yaşından sonra üniversite bitirdi, bir de yüksek lisans yaptı. Bizim çocuklarımıza 'okuyun, şunu yapın' demedi. Ali çok esprili bir çocuk lakin çocuğun önünü kestiler güya, daima babasıyla karşılaştırdılar. Mukayese etmemek lazım. Kemal'in vefatından sonra 'tüh tüh, vah vah' deyip yaşayacağıma bir şeyler yapmam lazım.' dedim." tabirlerini kullandı.

Bir periyot stand-up yapan Gül Sunal, bu seyahatinin nasıl başladığını anlattı. Sunal, "Ezo'ya sürpriz bir doğum günü yaptık. Ezo'nun çok sevdiği Cahit Berkay, Haldun Dormen, Orhan Topçuoğlu ve Erdil Yaşaroğlu üzere isimler geldi. Çok memnun oldu. Coştu herkes. Ben de bir şeyler çıkıp anlattım. Gecenin sonunda Cahit dedi ki; sen bunu devam ettirmelisin. Sonra karar verdim, 2 ay içinde hazırlandım sahne aldım." diye konuştu.

Üst Alt