Son Konu

Bitcoin ve Ethereum Önümüzdeki Haftalarda Ne Yapacak?

teknoloji

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
bitcoin-6237043_1280-e1634299808607.jpg

Benjamin Cowen, Ethereum (ETH) ve Bitcoin (BTC) için yıl sonu hedeflerini paylaştı. Kripto analisti, BTC’nin teknik seviyelerinin giderek daha inandırıcı bir şekilde yükselmeye devam etmesi nedeniyle Bitcoin ayılarının endişeli gördüğünü düşünüyor. Ayrıca Cowen, Ethereum için nihai eğilimin yukarı yönlü olduğunu söyledi. Analist bunun 2022 başlarında gerçeklemesini öngörüyor.

Benjamin Cowen: Bitcoin ayıların yeniden çizecek çizgileri tükeniyor

Cowen, yeni bir Youtube videosunda, Bitcoin’in (BTC) Mayıs ayında düzeltilmesinden bu yana bir ayı piyasası bekleyen traderlerin, bunu grafikte haklı çıkarmanın yollarını kaybettiğini söyledi. Analist, önümüzdeki birkaç gün veya hafta içinde ne olursa olsun, nihayetinde kralın kripto parasının önemli ölçüde daha yüksek gördüğünü söylüyor:

Ayıların yeniden çizecek çizgileri tükeniyor. Onları etrafta gördüm, birkaç hafta öncesine göre biraz daha ürkekleşiyorlar, ama ayıların havlu atması an meselesi çünkü şu anda bence onlar açık yaşam desteği…
bitcoin_4_4x3.jpg
Cowen ayrıca, BTC’de 64-65.000 dolar aralığının aşılabileceğini ve ardından yükseliş trendine devam edebileceğini düşünüyor:

Bitcoin ile ne biliyoruz? Zaman bizden yana. Yarın ne olursa olsun, gelecek hafta ne olursa olsun! Ağaçlar için ormanı kaçırmayın, sadece odaklanın, hiçbir şey değişmedi. Sonuç olarak, Bitcoin’in üstün geleceğini ve çok mütevazı bir 64.000 – 65.000 dolardan çok daha yüksek bir trend izleyeceğini düşünüyorum.

Analist, her Bitcoin trendinin altını ve üstünü gösteren uzun vadeli bir aralık olarak hareket etmesi gereken, kendi analizlerine dayanan, “Cowen Koridoru” indikatörünün BTC’nin 103.000 doları hedeflediğini gösterdiğini söylüyor. Aralığın alt sınırı 26.000 dolar – ancak analist, Bitcoin’in oraya gittiğinden şüphe ettiğini bildiriyor.

Benjamin Cowen, Ethereum’un yıl sonuna doğru ivme kazanacağını düşünüyor

Ethereum’a (ETH) bakıldığında, analist, piyasa değerine göre ikinci en büyük kriptonun kırılmaya çok yakın olduğunu ve güçlü bir 2022 veya potansiyel olarak 2021’in sonlarında olduğunu söylüyor.

Sanırım sadece uzun bir birikim içindeyiz ve aslında yavaş yavaş burada trend oluyoruz… Belki bir ay kadar uzayabilir ama Ethereum’un eninde sonunda patlayacağına inanıyorum ve ‘nihayet’ dediğimde ben en fazla üç aya bakıyor, muhtemelen ondan önce olabilir. Etherum’un 2022’de başarılı olacağını düşünüyorum ancak bu 2021’de hamle yapamayacağı anlamına gelmiyor.

Üst Alt