Son Konu

Türk kuaför Jennifer Lopez’in dikkatini çekti!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
turk_kuafor_jennifer_lopezin_dikkatini_cekti_1618038874_1895.jpg

Dünyaca ünlü oyuncu ve müzikçi Jennifer Lopez, şimdiye kadar birçok ünlü ismin saçlarını yapan saç dizayncısı Mehmet Karadağ'ın peşinde.

Müzik dalının olmazsa olmazı sahne gösterileri, dans şovları kadar makyaj ve saçla da görsel şölen sergiliyor. Türkiye'de onlarca sanatkarın saçlarını emanet ettiği ünlü saç tasarım sanatkarı Mehmet Karadağ'ın ünü yurt dışına kadar uzandı. Mehmet Karadağ'ın yaptığı saçları beğenen ve kendi saçlarını yapmasını istediği öğrenilen Jennifer Lopez, menajerlik firması aracılığıyla Karadağ'a haber yolladı.

22 yıllık meslek hayatında milyonlarca saç tasarımı yapan Karadağ, "Dünyaca ünlü bir isimden bu türlü bir teklif gelmesi beni onure etti. Her vakit yaptığım işi sanat olarak gördüm. Yaptığınız dizaynın sonunda kişinin yüzüne, görünümüne farklı bir yorum katmak gerekiyor. En değerlisi ise kişinin kendini memnun hissetmesi ve kendine en uygun saça kavuşması. Saç önemli bir tasarım gerektiriyor. Birçok yurtdışı projesinde Saç Tasarım Sanatkarı olarak misyon aldım lakin Jennifer Lopez'in dikkatini çekmek beni başka bir gururlandırdı" dedi.

Üst Alt