Son Konu

Mesut Özil'den kafaları karıştıran paylaşım! Korku içindeyim...

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
mesut_ozil_annesinin_nasihatini_duvara_asti_1578117962_3984.jpg

İngiltere Premier Lig ekiplerinden Arsenal'de top koşturan Türk asıllı Alman futbolcu Mesut Özil, anasının verdiği nasihatı meskeninin duvarına asmıştı. Özil dün paylaştığı fotoğrafın altına yazdığı tefsir başları karıştırdı.

Arsenal'li yıldız futbolcu Mesut Özil, “Allah acı içinde bile gülümsememin sebebidir; karışıklıkta anlıyorum; ihanete güveniyorum; ve kaygı içinde savaşmaya devam ediyorum" dedi. Paylaşımdaki açıklama başları karıştırdı.

Rug2J_1579328839_9888.PNG

VALIDESININ NASİHATINI DUVARA ASTI!

Saha dışında yaptıklarıyla da sık sık gündeme dünyaca ünlü futbolcu Mesut Özil,  annesinin kendisine yazdığı mektubu duvarına astı. Yıldız isim, hayatını anasının nasihatleri doğrultusunda şekillendiriyor.  Mesut'un menajeri Erkan Söğüt “Mesut, unutma hayatta hepimiz üzere bu yerkürede misafirsiniz. Allah size bir yetenek verdi ancak bunu yalnızca kendinize bakmanız için vermedi. Servetini muhtaç kişilerle paylaşmazsan, benim oğlum değilsin." Mesut Özil’in menajeri Erkan Söğüt, verdiği röportajda futbolcunun hayırsever ve ailesine bağlı biri olduğunu söz etti.

q6Iu6_1578117971_3732.jpg

Söğüt, "Mesut, 2018 Yerküre Kupası oynanırken bana büyük hayır işleri yapmak istediğini söyledi. '1000 evladın hayatını değiştirelim' dedi. 'Ben bu size pahalıya mal olacak' dedim. 'Paramı artık paylaşmazsam ne devir paylaşacağım' halinde karşılık verdi. Sonra bana, 'Erkut, ben çok kazanıyorum ve hepsini kendime harcayamam. Bu yüzden daha ziyade yardım yapabilirim' dedi." biçiminde konuştu.

SUTTt_1578118029_2459.jpeg

Mesut'un 1000 kimseyi ameliyat ettirdiğini belirten Söğüt, "Mesut düğün günü 16 mülteci kampına yardım etti. Yekunda 100 bin bireye yemek dağıttı." tabirlerini kullandı.

Üst Alt