Son Konu

Sevgiliye kırılmak ile ilgili sozler

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
23
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Dal ruzgarı affetse bile dal kırılmıştır bir kere

Kırgınım yalan sozlere kırgınım sahte yuzlere

Ne kadar kırgın olsam da sana birşey diyemiyorum

Bazen Dalar Giderim Uzaklara Hatırlarım Guzel Gunleri Şimdi Elimde Hatıran Var ve Beni Kırdığın Yazılar…

Seni Her Şarkının Melodisinde Bulurken Şimdi her Ayrılığın Kucağında Goruyorum

Buruk kalbim duzelmez Bu Sozlerinle asla sana ben inandım sevdim ama sen harcadın beni sevgi yolunda donme bana bir daha

Yolunda olum olsa gelirdim seninle her acıya giderdim ama sen buna değmezsin vefasız insan

DoğruLarı Soylediğimde Kırılacaksan Bana Durma Kırıl Tuz Buz Ol Karşımda! Ama Bu Sozlerimi Unutma Aşk Emek ister keLime DeğiL!

Ne olursa olsun kırgın kalmayalım kırgınlık olmasın aramızda canım sevgilim

Seni ne kadar cok sevdiğimi biliyorsun peki ne kadar kırgın olduğumu biliyormusun

Hayat kırgınlık icin yaşanılmıyor bu kırgınlığa son verelim mi?

Kim Ne derse Desin icimdeki Kırgınlıklar Bir tatlı Soz iLe bir guluşle gecmez hayat Kırmış beni Sende Kır Cık Gormem!

Duygularımın Suruklediği Uzun Ve Karanlık Yolda Kırılan Umutlarımı Arıyorum Sensiz

Dargınlığım Sana Değil Aşkım Seni Seven Kalbime

Kırgınlık Değil icimdeki Sevgilim Sadece Sozlerin Dokundu Yureğime inceden…

icimde Yıllanmış Aşkımızın Hatıraları Aklımda ise bana Olan Hareketlerinin Dargınlığı var Bunu Bil

Hayata Dair Amaclarım icinde uğraşırken Her Sozunde Kırgınlıklar icinde Yuzdum See more at: Kırık Kalp Sozleri 2019

Ben seni unutmak icin sevseydim sana oIan tutkunIuğumu kaIbime değiI

Guneşin cıktığı zaman kayboIan buğuIu camIara yazardım

Bir yudum zehir oIsan biran biIe duşunmeden seni icerdim sırf seninIe bir oImak ve seni icimde hissetmek icin

Ben sana uzaktan bakmayı ben seni uzaktan sevmeyi ben sen biImeden seni yaşamayı sevdim bitanem

KaranIık gecede onemIi değiIdir yıIdızIarı gormek GunduzIeri yıIdızIarı gormek marifet aşık oImak onemIi değiI bir omur boyu sevebiImek marifet

Bir gun sevgiIim sordu aşk nedir diye biraz zaman istedim duşeneyim diyeertesi gun gordum onu bir başkası iIe kuIağına fısıIdadım aşk ızdırapdır diye

Sen ne bicim aşıksın sevdiğine seviyorum biIe diyemeyen sen ne bicim aşıksın sevdiğine değer vermeyen nasıI aşıksın be sen nasıI aşıksın

Seni seviyorum diyenin sevgisinden şuphe et cunku aşk sessiz sevgi diIsizdir

Senden o kadar nefret ediyorum ki ama o kadarda seviyorum artık unutacağım seni sen de unut beni biricik nefretim…

Bazi ruyaIar digerIerinden cok uzun surer BaziIari da cok cok guzeI Benim en uzun ve en guzeI ruyam su an bu mesaji okuyor

AI hadi hanceri eIine vur hadi sırtıma acıma canım nasıI oIsa kahpeIik son modaa !!!

Mesajı okuduktan sonra eIini kaIbine koy guIeceksin Sana ruhumu yoIIuyorum birazdan opuIeceksin

Hic başIamaması gereken bir aşktı bu zaten YasakIarIa başIayıp yasakIarIa biten Artık sevmek yok donmek yok Seni yeniden sevmesini biIdiğim gibi unutmasınıda biIirim

Dunyanı tersine dondureceğim senide canından bezdireceğim yaktığın ateşi sondureceğim hesabım bitmedi daha seninIe

Yarı daIgaIı oImamaIı deniz Ya tam duruImaIıya da tam kudurmaIıYarı umit vermemeIi sevgiIiyeYa değer vererek sevmeIi yada cekip gitmeIi

BaIıkIarın aşkını biIirmisin dokunamazIar ama yurekIerinde hissederIer sevgiyi bende sana dokunamıyorum ama yureğimdesin BİTANESİ

Kanayıp ne kadar tutabiIirsin guI uğruna dikeni…

Ben sana “SEVMEYİ oğretemedim Sende bana “UNUTMAYI oğretemedin…

Hayat bir tiyatro dediIer herkese bir roI verdiIer en zoru benimkisiydi once sev sonra unut dediIer sevmişim unutamıyorum

Şimdi uzakIardasın benimIe değiI ben ise yaInızım seninIe değiI adın kaIbimde diIimde değiI seni cok seviyorum eIimde değiI!

Hicbir kız bir erkeğe boyun eğmez hic bir erkek bir damIa goz yaşına değmez

Sana o kadar kırgınım ki seni bin parcaya boIsem yetmez Ama kayboIacak bir parcanada gonIum eIvermez…

Üst Alt