Son Konu

Sevgiliye soylenmiş yağmur sozleri

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Hissizler Hareketsizler yol alamazlar Uyuyanlar hedefe ulaşamazlar hele azmini iradesini yitirenler asla uzun zaman ayakta kalamazlar

Kristalin bedelini goze almayan onunla oynamasın

Ne zaman gelirsen gel başıma tac olursun Sen benim eski değil eskimeyen DOSTUMSUN

Ya Sozlerin Aklımda Ya Da Aklım Adında Ya Hayalin Karşımda Ya Da Sesin Kulağımda Ya Ben Cıldırıyorum Ya da Cok Ozluyorum Ya Ozlemek Cok Guzel Yada Ozlenen Cok OZEL

Sozlerin buyuk yureğin kucuk! Hataların yanlışların cok doğruların yok! Bir şeyleri goklere cıkartıp mutluyum sanıyorsunKendine gore şanslı bana goreyse zavallısın!

İcinde oyle bir umut taşıki onu senden kimse alamasıngozlerin hep gulsunonuda kalbinde oyle bir saklaki gercekten isteyen bulsun

Yaşamak ozlemsiz ozlem sevgisiz sevgi sensiz olmaz Unutma gulum sevmek daima beraber olmak değildir sen yokken bile seninle olabilmektir

Dertlerin kum tanesi kadar kucuk sevinclerin nisan yağmurları kadar bol olsun ve oylesine mutlu ol ki gozunden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadakan olsun

Hoccakal Allah a emanet ol tabii ki Allahın varsa?Hoşcakal aşk sende kalsın sanmam ama işine yararsa?

Ağlamak cocuklara affetmek ise Allah a mahsus Beni birgun aldatırsan cocuk değilim ağlamam Allah değilim affetmem

Dunyanın en guzel şeyini sana vermek isterdim Fakat seni sana nasıl verebilirim ki?

Kalbinde yer yoksa Guzelim ! farketmez ben ayaktada giderim

O vefasız kalbin hissetmesede Sana bu şarkıyı dinleteceğim Bu aşkın uğruna omrum bitsede Sana sevmeyi oğreteceğim

Hayat bir şekilde elbet devam edecek birde icinde sen olsan işte o zaman her yer yeşerecek

Guneşi sevdiğini soyluyorsun guneş cıktığında perdeleri ortuyorsunRuzgarı sevdiğini soyluyorsun ruzgar cıktığında kapıları kapatıyorsunYağmuru sevdiğini soyluyorsun yağmur yağınca şemsiyeni acıyorsunKorkuyorum cunku beni sevdiğini soyluyorsun

Gunahın ozuyse seni sevmek cezam cehennem olsun

Seni asil insanların basit sevgileriyle değil basit insanların asil sevgileriyle sevdim Bu guzel aşkımıza nokta koyma sana kucak dolusu virgul getirdim?

Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın inan ki birtanem her gun yağmur yağardı

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi hepsi parlıyordu hepsi gokteydi Ama ben seni guneşi sectim bir guneş icin bin yıldızdan vazgectim?

Seni bulmaktan cok aramak isterim! Seni sevmeden once anlamak isterim! Seni bir omur boyu bitirmek değil de sana hep yeniden başlamak isterim

Hani gozler vardır sozleri anlatır hani sozler vardır gozleri anlatır bir de aşk vardır seni anlatır

Sana doğru bir kelebek ucurdum dağları denizleri aştı seni buldu yanağına ufacık bir opucuk kondurdu Hissettin mi?

Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden geri donmek isteyip de donemeyince caresizlikten delirten hayatta bir defa gorulebilen harika bir ruyasın!

Dunde bugunde yarında? Yureğin kadar yanındayım Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!

Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim her baktığında beni gorebilmen icin sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim uzulduğunde gozyaşlarını yağmur olup silebilmek icin sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni seni sevdiğim kadar sevebilmen icin?

Guneşi seviyorum diyorsun guneş acınca golgeye kacıyorsun Yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni acıyorsun Korkuyorum sevgilim cunku beni de sevdiğini soyluyorsun!

Bana oyle bir mektup yaz ki sevgilim acar acmaz duyayım kokunu Sevda essin başak saclarında sesin yuzumu ruzgarla bulsun Bana oyle bir mektup yaz ki sevgilim gelsin beni en koyu zulamda bulsun ve oyle bir mektup yaz ki sevgilim varsın olumum olsun

Yardım etmek mi istiyorsun? O zaman dinle; yaşama sevinci getir bana cokca olsun cabuk tukenmeyenlerinden İhtiyacım var bu ara unutmak uzereyim mutluluğu unuttum sıcak bir cayın tadını esen ruzgarın serinliğini hadi durma oyle hatıralarımı canlandır iyi olanları?

Ağırdır sevmelerim her yurek taşıyamaz buyuktur umutlarım her omuz kaldıramaz her şey olur da şu kalbim bir tek sensiz olamaz

Murekkepten denizler kağıttan gemiler yaptım Sonra ismini her yere yazdım İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın ben seni sevmedim sana taptım!

Guneşin buz tuttuğu yerde bir alev gorursen bil ki o yalnız senin icin yanan kalbimdir

Eğer seni nasıl ve ne kadar sevdiğimi oğrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalısın cunku sana olan sevgimi anlatmak icin kelimeler bulamıyorum Ama bir şeyi bil ki seni cok seviyorum?

Bir insanı sevmek onunla yaşlanmayı kabul etmek demektir benim icin Ben seni seviyorum ve bir omur boyu seninle olmak istiyorum

Kuyruklu yıldızlar vardır dunyaya yetmiş yılda bir gelirler İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez gorurler Ben o yıldızı gordum o da sensin birtanem?

Sen dunyaya surgun bir meleksin ve ben seni o kadar cok seveceğim ki bir daha cennetine geri donmek istemeyeceksin

Sen bazen zifiri karanlık gecemin guneşi sen bazen hayatın cesaret veren mutluluk yanı ve sen her zaman sevgimin tek nedenisin

Doğan her gunun sabahında icimde gozlerini gorebilmek aşkı olmasa inan hicbir şeye değmezdi yaşamak

Ben sevdanın sokağında oturuyorum? Geceler hic bitmiyor ben hic uyumuyorum

Yureğim hafif ıslaktır benim kuytu koşelerde ağlamaktan ve rengi hafif ucuktur kurusun diye kac kez guneşe asmaktan

Seni unutmak icin and ictim gozlerin geldi aklıma vazgectim

Hadi uyandır beni soyle gorduğum zamansız bir duş mu? Hadi git uzaklaş yokluğuna inandır beni Gercekten yoruldum her bulduğum yerde seni kaybetmekten

Gozlerin nehir kirpiklerin kopru olsa ben uzerinden gecerken ipler kopsa ve duştuğum yer dudakların olsa

Buruk hasret dolu geceleri oldureceğim bir gun bu ayrılık şarkılarını kurşuna dizeceğim ve seni benden ayırdığı icin kaderimi mahkemeye vereceğim

Guller anlatsın sana olan sevgimi guller anlatsın yanlızlığımı caresizliğimi? Yavaş yavaş eriyen yureğimi guller anlatsın ben anlatamadım

Bulutlara yukledim hasretimi ruzgarlarla yolladım sevgimi yağmurlar yağdırdım gozyaşlarımla kucuk melekler gonderdim seni opmeye! Geldiler mi?

Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana uzakta olduğun icin tutkunum sana! Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim her baktığında beni gorebilmen icin sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim uzulduğunde gozyaşlarını yağmur olup silebilmek iCİN

Eğer gokyuzu bir parca kağıt deniz bir şişe murekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi Seni o kadar cok seviyorum ki

Biliyorsun her gokkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış Gokuşağını takip ettim gecenlerde sende bitti En değerli hazinemsin benim canımsın
Bazı ruyalar diğerlerinden cok uzun surer Bazıları da cok cok guzel Benim en uzun ve en guzel ruyam şu an bu mesajı okuyor

Hasret kapımda nobetler tutuyor Sevgilim uzak bir şehirde gozlerim onu arıyor

Bir kuş olup gitsem aşsam şu enginleri varsam senin yanına Opsem doyasıya koklasam seni

En guzel yarınlar senin olsun sen buna layıksın omrun mutluluklarla dolsun Eğer gun gelir de sen beni unutursan inan ki tatlım canın sağolsun

Bugun yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısında Bir gun beni arar da bulamazsan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında

Bugun yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısında Bir gun beni arar da bulamazsan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında

Paylaştıkca coğalan tek şeyin sevgimiz olduğunu hic unutmayalım ve sevgimizi daima coğaltalım sevgilim

Biliyorsun her gokkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış Gokuşağını takip ettim gecenlerde sende bitti

En değerli hazinemsin benim canımsın Sana doğru bir kelebek ucurdum dağları denizleri aştı seni buldu yanağına ufacık bir opucuk kondur

Üst Alt