Son Konu

Halaya doğum gunu mesajları

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
23
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Sevgili halacığım Doğum gununu kutlar; sağlık, mutluluk ve huzur dolu uzun omurler dilerim… Nice nice yıllara…

Nice nice yıllara canım halam Seni cok seviyorum yeni yaşını kutlarım Yuzun hep gulsun…

Kalbi gibi yuzu de guzel olan canım halam Onundeki yeni yeni yılların sana her zaman mutluluk getirmesini dilerim nice yeni yaşlara

Canım halam Yeni yaşının sana her zamankinden daha cok mutluluk ve huzur getirmesini dilerim Nice nice yıllara…

Guzel gozlu nur yuzlu halam Doğum gununu kutlarım nice nice yıllar dilerim…

Bir yaş daha buyuduğunu duydum guzel insan Daha nice yıllarda birlikte olmak dileğimle yeni yaşını kutlarım

En guzel gunler, en guzel seneler hep senin olsun ve biz hep beraber olalım Canım halam iyi ki varsın nice nice mutlu yıllara
images2019halayadogumgunumesajlari5ad90dc024709
Sen dunyanın en guzel halasısın Bense senin hicbir doğum gununu unutmayacak olan yeğeninim Nice nice mutlu yıllara…

Seni cok sevdiğimi bu mutlu gununde de yanında olamasam da kalbimde olduğunu hep bil olur mu? Nice nice yıllara…

Dunyanın en tatlı halasına bu doğum gunu mesajını gonderiyorum, nice yıllara seni cok seviyorum
Geleceğini oluşturacak her yeni gunun bir onceki gunden daha guzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim Nice senelere halaların en guzeli

Bir dilek gonder umudum olsun, bir guluş gonder sevincim olsun Bir tanem doğum gunun kutlu olsun guzel halam

Doğum gununu kutlar; sağlık, mutluk ve huzur dolu uzun omurler dilerim… Nice yıllara… Canım halam…

Doğduğun gun bulutları yırtarak bir guneş gibi etrafına aydınlık sacarak girdin hayata Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara bir tanecik halam…

Dedim diyorum ve sonsuza dek diyeceğim: iyi ki doğmuşsun iyi ki varsın canım halam! Mutlu yıllara…

Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar coğaldıkca yaşamın daha cok aydınlanacaktır Yeni ışığın kutlu olsun, nice nice mutlu yıllara halacığım…

Canım halam, yeni yaşın once sağlık, sonra dilediğin tum mutlulukları getirsin… Nice Yıllara…

Gulmek gulenin, yıldızlar gecenin, mutluluk sadece senin olsun… O kadar mutlu ol ki gozlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun Doğum gunun kutlu olsun guzel yuzlu halam…

Yeni yaşın dilediğin tum guzellikleri, beklemediğin surprizlerle getirsin Mutlu yıllar halam!

Hayatımın tek gerceği, gonlumun son kralicesisin Bugun cok ozel cunku sen doğdun İyi ki doğdun guzel yuzlu halam

Benim halam kimseye benzemez icinde sevgi, iyilik hic eksik olmaz her zaman guler yuzun olması dileğimle nice senelere…

Nasılsın canım? Yureğin buzlar kadar serin, guneş kadar sıcak, gokyuzu kadar yuksek, magma tabakası kadar derin olsun, doğum gunun kutlu olsun canım halam…

Tesadufen doğduk, mecburen yaşıyoruz… Doğarken neden ağladığımızı maalesef yaşarken anlıyoruz… Doğum gunun kutlu olsun guzeller guzeli halam

Butun hayallerin umutlarınla birlik olsun, dileklerin, duaların kabul ve doğum gunun kutlu olsun guzel halam…

Bugun bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken, geleceğin sana kalbindeki tum dilekleri vermesini diliyorum Doğum gunun kutlu olsun Seni cok seven yeğenin…

İradenle sabrına, yureğinle sevgine, dununle yarınlarına oyle sarıl ki, hayat onunde el pence an dursun Doğum gunun kutlu olsun Nice mutlu yıllara halacım…

Bugun belki de cok kişiden doğum gunu mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı cunku tumuyle sevgiyle yazılmış bir mesaj İyi ki varsın Canım Halacığım…

Bir yıl daha gecti ama olsun sen yanımdasın halacığım nice mutlu yıllara birlikte girmek dileğiyle
Yeni yaşında da hep olduğun gibi sevgi dolu, mutlu ve neşeli kal Sana koskocaman mutlu bir yıl dilerim! Kalbinden ne geciyorsa, hepsinin gercekleşmesi dileğiyle Yeğenin mutlu yıllar diler…

Yuzunde her zaman bir gulumseme olsun cunku sana cok yakışıyor Doğum gunun kutlu olsun Guzel halam…

Seni cok seviyorum halacığım iyi ki doğdun nice nice mutlu yıllara

Yaşa… Sev… Gul… Bunlar eksik olmasın yaşamında Yaşın kac olursa olsun her şeyin en guzeli seninle olsun Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara… Canım halam…

Yeni yaşımızdan itibaren guzel bir hayat dilerim seni cok seviyorum halacığım nice nice mutlu yıllara

Samimiyetiyle kendini herkese sevdiren, masumiyetiyle herkesi kendi gibi sanan, ama ne olursa olsun yuzunden gulumseme eksik olmayan insana iyi ki doğdun… Canım halacığım…

Guneş kadar sıcak, Kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir omur dileğiyle Doğum gunun kutlu olsun canım halam…

Yalnızlıklar kaderimiz olmasın, ailemiz ve sevdiklerimiz yanında, en guzel doğum gunlerini dilerim sana guzeller guzeli hala

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parca zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin icin uzun ve dileklerinin gercekleştiği bir “Hayat Pastası yapabiliriz sanırım Nice yaşlara canım halam!

Bırak duşunmeyi, bırak uzuntuyu, at icinden butun kotu duyguları Senin doğum gunun bugun ufle hadi mumları guzel halam

Sakın uzulme hayatın hızına, en guzel yallar cabuk gecenlerdir… Geleceğini oluşturacak her yeni gunun bir onceki gunden daha guzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim Yuzunde her zaman bir gulumseme olsun cunku sana cok yakışıyor Daha nice mutlu yıllara halacığım…

Samimiyet yuzdedir, kalbini gosteren gozdedir Bir yaş daha gencleştin diye duşun cunku nasıl duşunursen oyle yaşarsın… Mutlu yıllara guzel halam…

Acıların bir kum tanesi kadar kucuk, mutlulukların nisan yağmuru kadar bol olsun Hayatta bir kere ağlarsan oda mutluluk olsun Halacığım nice mutlu yıllara…

Üst Alt