Son Konu

Kapak SozLer yeni

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
♥ Bir ses beklemek senden Soluk beklemek Suskunluğun en acımasız olduğu zamanlardayım Hic bu kadar uzun susmadın sevdiğim Hic bu kadar uzun gitmedin bilmediğim yerlere, gozlerimi goturmeden yanında!
♥ Yalnızca cocuklar ağlar ve yalnızca Allah affeder… Eğer bir gun beni terk edersen; cocuk değilim ağlamam, Allah değilim affetmem
♥ Kotu diye bir şey olmasaydı, cehennem boş kalırdı sen beni kırmasaydın, bu can uğruna fedaydı…seni cok seviyorum
♥ Ben sensiz gecen gunlerime yanarken, belki sen bensizliğe sevineceksin Ama şunu unutmaki birtanem; birgun sen de SEVECEKSİN !!!
♥ Sevdiğimden bu yana her acıyı tattım her cileye alıştım, yalnız senin yokluğuna alışamadımartık anlıyorum hasretten, gozyaşından başka bir şey vermemişsin bana
♥ Yureğine sevda eken, ayrılık bicermi,seven sevilenden kolayca vazgecerm

♥ Bir ses beklemek senden Soluk beklemek Suskunluğun en acımasız olduğu zamanlardayım Hic bu kadar uzun susmadın sevdiğim Hic bu kadar uzun gitmedin bilmediğim yerlere, gozlerimi goturmeden yanında!
♥ Yalnızca cocuklar ağlar ve yalnızca Allah affeder… Eğer bir gun beni terk edersen; cocuk değilim ağlamam, Allah değilim affetmem
♥ Kotu diye bir şey olmasaydı, cehennem boş kalırdı sen beni kırmasaydın, bu can uğruna fedaydı…seni cok seviyorum
♥ Ben sensiz gecen gunlerime yanarken, belki sen bensizliğe sevineceksin Ama şunu unutmaki birtanem; birgun sen de SEVECEKSİN !!!
♥ Sevdiğimden bu yana her acıyı tattım her cileye alıştım, yalnız senin yokluğuna alışamadımartık anlıyorum hasretten, gozyaşından başka bir şey vermemişsin bana
♥ Yureğine sevda eken, ayrılık bicermi,seven sevilenden kolayca vazgecermi, sen beni sevme gulum,ben yanarım ikimizin yerine yetmez mi???

♥ Dun gokyuzune bir avuc yıldız fırlattım Karanlığında aydınlığım olsun diye Şimdi sensizliği kalbime fırlatıyorum, bıraktığım yerden donesin diye Vazgecilmezim sıra sende gururu bir yere fırlat ve pişmanlığımla sızlayan şu kalbimi mukemmelliğinle donat
♥ Sen benim icimde acan bir guldunSonmek bilmeyen alevlenen icimde başımı her yastığa koyuşta sen varsın hayallerimde Cunku sen benim icimden sokup bir turlu atamadığımsın YAR
♥ Bak yine soldu guneş yine akşam oluyor omrumun kadehine sensiz birgun doluyor sen yoksun diye inan dertligim kederliğim gelmezsen kahrolurum yıkılırım sevgilim seni cok seviyorum
♥ Sen sigara dumanın altında yana yana en sonunda kul oldun, sen kibritin hic yanmayan ucudan birinin hayatından gecmiş oldun !!!
♥ Olmek dunyada unutulup gitmekmiş, olmek bir kefen giymekmiş, olmek o soğuk o korkunc ve o kara toprağa girmekmiş… yok be aşkım asıl olmek “sensizlikmiş
♥ Bir umuttu yanlızlık birşeyleri paylaşamamaktı belki,gozler dalıp giderken, yaralı bir serceye ağlayan bir buluttu belkide,belki belkilerle dolu bir hayattı bu…
♥ Ben Sensizdim! akşamın yaklaştığı saatlerde kahrolursun gorme ağladığımı Başlayan duşu şafakla birlikte dağıtır ansızın her gun batımı

♥ вαηα qєLi$Lєяİη α¢ıLαяıηDαη кαcışıηмış…
ѕEωiу0яυм Dİуi$iη αğιZ αLι$şкαηLιğιумιѕ… !ama Sn ağLayaMaSsnn Sn eRkek adamSn!…quLen yuSunun aRdnda
qiSlice kanaYanSn…
iLksin! smdiLik soN hiC bi suRéT “sen oLamaz asLa yerini kimsé aLamazz!(L)
♥ siLdikLeRim waRdıR ßiR De onLaR yanLı$LaRm we pi$manLıkLaRmdıR adLaRı anıLmaz hatıRLaRı soRuLmaZz saDece pi$manLıkLaRmdıRdovme gibidir bazı sozler… dinlerken acıtır, sızlatır sonrasında ama yara iyileştiği zaman bedenindeki nakış cıkar ortaya…
♥ KayBeTmem wazqecerim,HırsLıyım ALırım,şımarıqım bunu haKediyorum quzeLim:$ ben napim annem OyLe doqurmuş

Üst Alt