Son Konu

En guzel aşk sozleri

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
2019 yılının ilk yarısını geride bıraktık ve 2019'e adım adım yaklaşıyoruz Yeni yıla sevgilinizle girecekseniz şanslısınız, yalnızsanız da hic uzulmeyin yeni yıl yeni sayfalar acacaktır hayatınızda Bizde hayatınızın yeni acılacak bu sayfasında sevdiğinizin ruhunu okşayacak en guzel aşk sozlerini paylaşmak istedik
imagesenguzelasksozleri20195ad90cfcbcd2d
En guzel aşk sozleri 2019

Biliyordum, seni seviyorum derken yeni bir alfabe keşfettiğimi, kimsenin okuma yazma bilmediği bir kentte

Bir soluk kadar yakın, yıldızlar kadar uzak derler sevgi icin Uzanırsın yetişemezsin, yetişirsin dokunamazsın, dokunursun vazgecemezsin, vazgecersin ama unutamazsın

Sen,sen ol kelimelere fazla takılma Aşk diyarında dil zaten hukmunu yitirir Aşık dilsiz olur

Kuyruklu yıldızlar vardır, dunyaya yetmiş yılda bir gelirler İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez gorurler Ben o yıldızı gordum, o da sensin birtanem?

Seni seviyorum kelimesini benden başka, sana kimse soylemesin, yalnız bana sakla dudaklarını, seni benden başka kimse opmesin

Ben seni unutmak icin sevseydim sana olan tutkunluğumu kalbime değil gunesin cıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım

Guneşin buz tuttuğu yerde bir alev gorursen, bil ki o yalnız senin icin yanan kalbimdir

Kirpiklerindeki bir damla yaş suzulurse yanaklarından dudaklarına ve sen o serinliği biriyle paylaşmak istersen, yuzunu ruzgara cevir, ben o ruzgarda olacağım

Eğer geceler seni duşunduğum kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı…

Bir muammadır AŞK Kiminin vicdanına atılan taş, kiminin fakir gonlune katılan aş, kiminin de gozunden akıtılan yaştır, AŞK

Seni sevdiğim kadar yaşasaydım; olumsuzluğun adını aşk koyardım…

Kal benimle sonuna kadar yaşa bu duşleri, duşler biterse yaratırız Kal benimle, ufuklarıma sarıl, guneşlerime, ışığın biterse paylaşırız

Üst Alt