Son Konu

Öykü Karayel 'Yılın kadını' ödülünü aldı! Can Bonomo gözyaşlarına boğuldu

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
can_bonomo_gozyaslarina_boguldu_1639726343_6852.jpg

GQ Men Of the Year 2021'de Yılın Bayanı mükafatını alan Hikaye Karayel, teşekkür konuşmasında eşi Can Bonomo'ya sevgisini bir defa daha gözler önüne serdi. Bonomo ise eşinin kelamları karşısında gözyaşlarına hakim olamadı.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE
GQ Türkiye'nin her yıl düzenlenen Men Of The Year ödül merasimi başarılı sunucu ve oyuncu Fadik Sevin Atasoy'un sunumuyla gerçekleştirildi. Ünlü isimlerin ödüllendirildiği gecede Yılın Bayanı mükafatı ise bu yıl oynadığı dizilerdeki başarısıyla isminden kelam ettiren Hikaye Karayel aldı.

MÜKAFATINI İKİZİNİN ELİNDEN ALDI

Mükafatını ikizi Ezgi Karayel'den alan oyuncu, sahneye çıktığında espriyi patlattı. İkizine bakarak "En son okuma bayramında birebir sahnedeydik" diyerek espri yapan Hikaye Karayel, "Herkes ilham veren insanlardan bahsetti. Sen de benim hayatımda ilham veren yegane insanlardan birisin" dedi.

"KAHRIMI ÇEKEN EŞİME TEŞEKKÜR EDERİM"

Teşekkür konuşmasında 2018 yılında evlendiği bir çocuğunun babası müzikçi Can Bonomo hakkında konuşan Karayel, "Ben gerilimli bir beşerim. Benim bütün gerilimimi, kahrımı çeken ve göğsünde yumuşatan sevgili eşime çok teşekkür ederim" dedi.

EŞİNİN KELAMLARI AĞLATTI

Eşinin kelamları karşısında duygusal anlar yaşayan başarılı müzikçi Can Bonomo ise gözyaşlarına hakim olamadı.

Üst Alt