Son Konu

Bade İşçil soğuk işlemez sokak stiliyle objektiflere yakalandı!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
bade_iscil_soguk_islemez_sokak_stiliyle_objektiflere_yakalandi_1575718102_2793.jpg

Ünlü oyuncu Bade İşçil, geçtiğimiz günlerde Nişantaşı'nda objektiflere yakalandı. Telefonda kıymetli bir konuşma yaptığını açıklayan İşçil, kameralara gülümsemeyi ihmal etmedi.

Geçen günlerde Nişantaşı sokaklarında yürüyen oyuncu Bade İşçil, kışlık montu ve kışlık botuyla dikkatleri üzerine topladı. Magazincilerin soruları üzerine cevap veremeyen oyuncu, devayı kısa bir açıklama yaparak uzaklaşmakta buldu.

6K3pX_1575718448_9634.jpg

Kendisini görüntüleyen muhabire "Kolay Gelsin" diye kelama başlayan İşçil akabinde, "Arkadaşlar artık kış geldi, sıkı giyinmek ve dikkat etmek lazım. Telefonda kıymetli bir husus var, diğer vakit konuşuruz" halinde açıklama yaparak uzaklaştı.

"FAKİR KARAKTERİ OYNAMAYA TİPİM MÜSAİT DEĞİL"

Ezel serisinde Şebnem karakteriyle tanıdığımız ünlü oyuncu Bade İşçil, her konuşmasıyla içtimaî medyayı sallıyor. Geçenlerde kullandığı "Fakir karakteri oynamaya tipim müsait değil" kelamı nispeten reaksiyon toplamıştı.

VJkUA_1550043338_1911.jpg

Geçen gün City's Avm'de objektiflere yakalanan ünlü oyuncu yaptığı yoksul betimleme lafı ile alakalı "Açıklamam yanlış anlaşıldı. Sorulan soruya o formda karşılık verdim. Oyuncuyum, bana ne rol verilirse onu oynarım. Her şeye tipim müsait. Biz bayanız her şey gelir elimizden. Yoksul olsak da yaşarız, hele ki ben anneyim, soğandan çorba yaparım Allah’a şükür" açıklamasında bulundu.

DR3KY_1550043425_9559.Jpeg

Üst Alt