Son Konu

İş Yerini Açan Kaportacı Üç Gün Üst Üste Ceza Yedi: 'Cebimde Beş Kuruş Yok, Yeter Artık Dayanamıyorum'

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-601a981412b7ae7ae3a9e4d1d5e22456a8e2353a.jpg

Balıkesir Sındırgı'da endüstride çalıştığı kaportacı dükkanında tam kapanma kuralını ihlal ettiği gerekçesiyle üst üste 3 defa ceza yazılan İzzet Uludağ isyan etti. Uludağ, "Evimdeki televizyonu dahi sattım çocuklarıma kim bakacak? Kapalı dükkanda çalışıyorum. Gelip ceza yazıyorlar. Cebimde beş kuruş para yok, dayanacak gücüm kalmadı. 

'Erdoğan'a oy verdim bu mu karşılığı'

Sözcü'den Halil Ataş'ın haberine nazaran, Balıkesir’in Sındırgı ilçesinde endüstride çalıştığı kaportacı dükkanında üst üste 3 sefer para cezası yazılan iki çocuk babası İzzet Uludağ, çocuklarının gözü önünde yaşadıklarına isyan etti.

Koronavirüs önlemleri kapsamında kapalı olması gerekirken çalıştığı sanayi dükkanında 3 kere ceza yediğini belirten kaportacı ustası İzzet Uludağ, yaşananlara isyan ederek, “Erdoğan’dan diğerine oy vermedim. Bu mu karşılığı, adalet istiyorum” dedi.

'Gelip ceza yazıyorlar. Ben aç mı kalayım?'

Sabahın 8’inde iş başı yaptığını lisana getiren İzzet Uludağ, şöyle konuştu;

“Evimdeki televizyonu dahi sattım, çocuklarıma kim bakacak. Kapalı dükkanda çalişıyorum. Gelip ceza yazıyorlar. Ben aç mı kalayım? Cebimde beş kuruş para yok, dört aydır iş yok. Artık dayanacak gücüm kalmadı. Ben çocuklarını doyurmak zorundayım. Konutumun kirasını 4 aydır ödeyemiyorum. Bekçi gelmiş ceza yazıyor. Adalet mi bu. Adalet istiyorum. Ben dilenmiyorum. Çalışıyorum.”

Üst Alt