Son Konu

Daisy Ridley'e Göre The Rise of Skywalker Çekimleri Harika Geçmiş

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
imodifier

Star Wars hayanları, düzgün ya da berbat bir biçimde The Rise of Skywalker sinemasını bekliyor. Skywalker Efsanesi'nin sonunu öğreneceğimiz sinemayla birlikte devasa bir periyodun sonu gelecek. Sinemayla birlikte Kylo Ren, Rey, Finn ve Poe üzere yeni karakterlerin akıbetini de görmüş olacağız. Disney'in Star Wars üçlemesinde Rey'i canlandıran Daisy Ridley, serinin dokuzuncu sinemasının çekimleri sırasında çok eğlendiğini belirtmiş. 

Daily Mail'e konuşan Ridley, "Hayatımda birinci sefer böylesine kendimden emin bir biçimde sinema çektim. Zira elimden gelen her şeyi yaptığımı hissediyordum. Bu üçüncü sinema benim adıma en güzeliydi. Bu herkes için çok büyük bir sinema. Bütün hisleri canlandırdım, hudutlu de oldum, bolca güldüm de. Aslında bu kadar hoş devir geçirmemi sağlayan da bu farklılıklardı. Zira yapacak çok ziyade şeyim vardı, hem fizikî hem de duygusal olarak. Ayrıyeten çok ziyade beşerle birlikte çalışma talihine eriştim." demiş.

Umarım işler Ridley Hanım'ın hayatında uygun gittiği kadar The Rise of Skywalker sinemasında de yeterli masraf de en azından koca seriye yakışan bir final izleyebiliriz.
  • Rian Johnson, Yeni Star Wars Üçlemesinin Yolda Olduğunu Söyledi
  • The Rise of Skywalker Bugüne Kadarki En Uzun Star Wars Sineması Olacak
1977 yılında yalnızca Star Wars ismiyle başlayan (A New Hope ismi sonradan belirlendi) macera 20 Aralık'ta son bulacak. Disney yeni devir Star Wars için bambaşka şeyler hedefliyor ve Skywalker ismini muhtemelen beyaz perdede son duyuşumuz olacak. Umarım bundan sonra yapacakları Star Wars işlerinde daha titiz davranırlar, çünkü beğenilmeyen işlenmiş bir KOTOR serisini kimse istemez. 

Üst Alt