Son Konu

Bella Hadid yeniden gündeme gelen videosu için özür diledi: Ben de olsam kendimi dinlemezdim

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
YdhT9_1637652246_1878.jpg

Hoş model Bella Hadid, genç kızlık devrinde yoksun kaldığı lakin sonrasında değerli kıyafetler elde etmesinden ötürü memnun olduğunu söylemişti. Model, bu kelamlarının tekrar gündeme gelmesi ile "Bu kadar acınası olduğum için özür dilerim" açıklamasında bulundu.

Filistin asıllı dünyaca ünlü model Bella Hadid'in evvelce çekildiği bir görüntü Dennis Feitosa isimli Tiktok kullanıcısı tarafından tekrar gündeme geldi. 2015'ten bu yana yaşadığı değişimi, katıldığı etkinliklerde üzerinde taşıdığı kıyafetleri hatırlatıp, o anlarda neler hissettiğini anlatıyor.

Feitosa, Bella Hadid'in bu görüntüsünü, "Vay canına! İşte bu çok hoştu" kelamlarıyla yayınlayınca modelden yanıt geri kalmadı. Hadid, görüntüde konuştuklarının "makûs bir hikaye" olduğunun altını çizip, bu kadar acınası olduğu için özür diledi.

Sahip olduklarını hafife almadığını belirten Hadid, "Bazen bunları hak etmediğimi de hissediyorum, Bu kadar acınası olduğum için özür dilerim. Katılıyorum, ben de kendi konuşmamı dinleyemezdim" diyerek sonlandırdı.

Üst Alt