Son Konu

Supergirl'ün 5. Sezon Kostümünde Büyük Bir Değişiklik Var

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
imodifier

Melissa Benoist, Instagram hesabından Supergirl'ün 5. sezonda giyeceği kostümü paylaştı ve sizin de gördüğünüz üzere kostümde çok büyük bir değişiklik var. Supergirl artık etek yerine pantolon giyecek.

Benoist ve dizinin yürütücüsü (showrunner) Jessica Queller zaten uzun süredir bu değişikliği yapmak istiyormuş.

Benoist "1. sezondan beri bu pantolon mevzusunu konuşuyorduk. Diziden bir yazarın geldiği her seferinde (Vancouver'da hava çok soğuk oluyor) "lütfen tayt giyebilir miyim?" diye soruyordum. Kara'nın eski kostümünü seviyorum. Değiştirmedim çünkü bence o kostüm Kara'yı çok iyi yansıtıyordu. Her zaman bunu hissettim - ama son zamanlarda "bir şeyler değişmeli" dedim." diye açıklama yapmış EW sitesine.

Yeni kostümde ayrıca yenilenen altın renkli kemer, parmak eklemlerine kadar uzanan el koruyucuları ve yeni saç stili de göze çarpıyor.

Showgirl dizisinin yürütücüsü Jessica Queller "Supergirl'ü bir an önce o mini etekten kurtarıp pantolona sokmak konusunda çok istekliydik, bunun güçlü bir hamle olacağını düşünüyorduk ve Melissa da bu konuda çok heyecanlıydı. Sadece kostümü tasarlamak için uygun anı kovalıyorduk ve sezon arası da bize beklediğimiz fırsatı verdi. Bu uzun süredir üzerinde konuştuğumuz bir şeydi" diyor.

Benoist yeni kostüm sayesinde daha fazla 'hareket alanına' sahip olacağını, ayrıca bu değişikliğin Kara'nın da yıllar içinde nasıl büyüdüğünü yansıtacağını söylüyor. "Bence bu kostüm daha yetişkin. Tüm dizideki amaçlarımdan biri de dizi ne zaman biterse bitsin, karakterin bir kadın olarak nasıl geliştiğini açıkça göstermek" demiş Benoist.

Melissa Benoist, dizinin 5. bölümünün 17. bölümünü yönetecek ve bu kendisinin ilk yönetmenlik deneyimi olacak.

Supergirl'ün 5. sezonu 6 Ekim 2019'da başlayacak.

Üst Alt