Son Konu

Bill Murray, Ant-Man 3'te Kötü Adamı Canlandıracağını Açıkladı

teknoloji

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
content_61dbe93673cc8_73901.jpg

Marvel Sinematik Evreni Hollywood'un büyük isimlerini zaman içerisinde irili ufaklı çok çeşitli rollerde değerlendirdi. Önümüzdeki dönemde de bu alışkanlık devam edecek gibi gözüküyor. Usta aktör Bill Murray yaptığı son açıklamada Marvel Stüdyoları ile çalıştığını ve Ant-Man and the Wasp: Quantumania filminde kötü adamı canlandıracağını açıkladı. Murray'in hangi karaktere hayat vereceğini ise şu an için bilmiyoruz. Tabii doğal olarak Bill Murray gibi bir isim MCU'ya dahil olunca "neden" sorusu da sorulmuş. Murray'nin tercihindeki ana etken yönetmen Payton Reed ile çalışma fırsatı olmuş.

"Biliyorsunuz yakın zamanda bir Marvel filmi yaptım. Bunu muhtemelen size söylememeliydim ama boş verin. Her durumda bazı insanlar neden böyle bir projede yer aldığıma şaşırıyor. Ancak benim için olay epey netti. Yönetmeni tanımak istiyordum ve onu gerçekten çok sevdim. O gerçekten eğlenceli, mütevazi ve bir yönetmenden isteyebileceğiniz her şeyi sunuyor. Böylelikle hiç ilgim olmasa bile devasa bir çizgi roman adaptasyonunda aktör olarak görev almaya ikna oldum." diyen Bill Murray daha Marvel Stüdyoları büyük duyuruyu yapmadan MCU'ya dahil olduğunu açıklamış oldu. Muhtemelen Murray ile birlikte filmde bir de Hayalet Avcıları referansı/şakası yer alacaktır.
  • MCU'nun Yeni Kötüsü Kang The Conqueror Kimdir?
  • Amy Hennig'in Marvel Oyunu Ant-Man veya Fantastic Four Olacak
Üçüncü Ant-Man filmi Bill Murray'nin yanı sıra Loki'nin devamı niteliğinde Kang'ın gelişiyle de MCU içerisinde önemli bir yer tutacak. İlk iki film her ne kadar arka planda kalsa da yine olayların bağlanmasında kilit rol oynamıştı. MCU'nun Karınca Adam ve Yaban Arısı ikilisine bakışı biraz daha farklı gözüküyor. Quantumania filmi 28 Temmuz 2023'te vizyona girecek.

Üst Alt