Son Konu

İşte Carnackta EternalOfGlory Clanının OyuncuLarının Gercek Yuzu

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Tarih 29 Nisan 2019 Dejavuuuu Adlı oyuncudan (asıl carı ZaGoTa idi) ben 68 lwl warrior aLdım ve bununla Baya bi item aktardık glass belt cleaver 9 felan filan
Adıda Rasim bununla baya bi samimi Olduk ben guvendım glass beltımı werıyordum ara sıra İşte bugunde Yani 29 Nisanda ben ona Heliosa gecicegimi ve gb lzm oldugnu söyledim carnacktakı gb leri satıp premıyum alcaktım ve Heliosta kasıcaktım onada aynen bu sekılde söyledim baktı ben Heliosa gecıcem basta gitme koxp felan kakıcak burda iş yaparsın dedı ama ben dinlemedımİşte daha snra benden Cleaver 9 umu istedi ws atıcagını ve geri wercegını söyledi ama bende o sırada tradede tks yapıyrdum ve dual cleyi sattım chd 7 almıstım o da dedi oLsun chd 7 i wer bişey olmaz ws atıp geri wercem dediBende Guvendım aLıp kacsa glass belti alırdı diğer itemleri alırdı falan filan işte werdim chd yi
Baktım ws Attı Hadi ws attın werde satayım dedim bi baktım Oyundan Cktı
10 Dk snra oyuna girdi Pm blockladı ve Gitti ChitinLerin satıldıgı Alan eN son yerlere Orda chd 7 yi pazara kaTTı o kadr yalvardım wermesi iCİN ama wermedi Demekki EternalOfGlory Clannın Baskanı ILutHerKing Bunlara Clanda Pk atmayı Np kasmayı DegıL Haram maLLarı Nsl Elde Edecegını Anlatıyormus HırsızLar bunLar ArkadasLar birde Nsl Kral oLduysa

İŞTE SS LER

Alın buda Gercek Yuzları 7 gb LİK ADAMLAR SİZİ

Üst Alt