Son Konu

Popüler Altcoin’den Büyük Duyuru! Analist: Bu Seviyelere Fırlayacak

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
ethereum-crypto-defi-decentralized-finance-banks-shutterstock_264466133-scaled-1.jpg

Popüler altcoin VeChain (VET), son 14 günde %150,3 artış yaşadı ve haftalık bazda ise %84,4 kâr kaydetti. Bu muhteşem ralliye ek olarak şirket, kurumsal olarak benimsenmesine yeni bir ivme kazandırabilecek önemli bir kilometre taşını kutladı.

VeChain Vakfı, VeChain’den 2021 Forbes Blockchain 50’de bahsedildiğini duyurdu

VeChain Vakfı, Twitter aracılığıyla VeChain’den 2021 Forbes Blockchain 50’de bahsedildiğini duyurdu. Üçüncü yılı olarak kutlanan bu etkinlik, Blockchain teknolojisini ve kripto para birimlerini kullanan şirketlerin “kesin muhasebesini” sunmak için oluşturuldu. Forbes, Bitcoin ve Blockchain’in 2020’de ana akım haline geldiğini açıkladı. Pek çok sektörde artan ilgi ve kullanımla birlikte, bu teknolojinin kurumsal dünyada gerçek bir etkisi var. Forbes şunları söyledi:

Bitcoin ve Blockchain ana akım haline geldi. Bitcoin’in 2020 dalgası dünya çapında C-suite yöneticilerinin dikkatini çekti. Şirketler yalnızca faturaları uzlaştırmak ve ürün kaynağını doğrulamak gibi görevleri gerçekleştirmek için Bitcoin’in altında yatan teknolojiyi kullanmakla kalmıyor, aynı zamanda şu anda düzinelerce Bitcoin’i bir hazine varlığı olarak tutuyor.
z.png
Günlük grafikte güçlü kazançlar elde eden VET – Kaynak: VETUSDT Tradingview
Listede Michael Saylor liderliğindeki yazılım şirketi MicroStrategy; Alibaba Group’un eski yönetim kurulu başkanı tarafından kurulan Ant Group; Binance, Coinbase, PayPal, Samsung, Square ve diğerleri yer aldı. VeChain Vakfı konuya yönelik şunları söyledi:

Blockchain, tedarik zinciri ve izlenebilirlik endüstrilerini dönüştürerek verimsizlikleri ortadan kaldırıyor. Archana Sristy, 2021 Forbes Blockchain 50’de VeChain’den bahsettiğiniz için teşekkür ederiz! Walmart Çin’in Gıda İzlenebilirlik Platformunu güçlendirmekten gurur duyuyoruz.

Popüler altcoin VeChain’in (VET) son fiyat hareketi manipüle edildi mi?

Popüler analist ve trader Justin Bennet, VeChain’in yerel tokeni VET’de yükselişe geçti. Ancak analist, son rallinin “büyük bir Discord grubu”ndan kaynaklanmış olabileceğine inanıyor. Justin Bennet, altcoin rallisini inorganik olarak sınıflandırdı ve kısa süre önceki fiyat hareketinde manipülasyon olduğunu söyledi. Justin Bennet, konuya yönelik şunları söylüyor:

Cuma günü koordineli bir VET pompası olduğunu belirtmek, VeChain’in arkasındaki temellerden hiçbir şey alıkoymuyor. Popüler altcoin VET olduğu yerde olmayı hak ediyor mu? Tabi ki… Birden çok kez söyledim, bu yıl 1 ila 3 dolar olacağını düşünüyorum.
x.jpg
Kaynak: VeChain Justin
Justin Bennet: Birden çok kez söyledim, bu yıl 1 ila 3 dolar olacağını düşünüyorum

Justin Bennet’in atıfta bulunduğu Discord grubunun yaklaşık 200.000 üyesi var ve sözde hareketleri, Güney Kore borsalarında yüksek bir Mesleki Eğitim ve Öğretim işlem hacmiyle birleşiyor. Öte yandan, analist, VET’in “parabolik bir hamle” için hazır olduğunu söyledi. Analistin paylaştığı grafiğe göre, VET “devasa bir Fincan ve Kulp Formasyonu (Cup & Handle Pattern)” oluşturdu. Ticaret hacmindeki artışa ek olarak analiste göre, bu VET’i %377’lik bir ralliye gönderebilir. Justin Bennet konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu, 4.618 Fib uzantısı ile yakından uyumludur. Kalkıştan önce konsolidasyonun işleyişini bekleyin. VET hedefi: 0.5008 dolar.

Üst Alt