Son Konu

Okan Bayülgen'den 'Geçinemiyorum' diyen ünlülere sert tepki! Peki Okan Bayülgen kimdir?

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
okan_bayulgen_sir_gibi_sakladigi_kizi_istanbulla_goruntulendi_peki_okan_bayulgen_kimdir_1583566155_4742.jpg

Muhabirlerin sorduğu 'Pandemi sürecinde geçinemiyorum diyen ünlülere tepkiniz nedir?' sorusuna patlayan Okan Bayülgen, bu durumu çok aptalca bulduğunu söyledi.

Pandemi sürecinde parasızlıktan yakınan ünlüleri sert şekilde eleştiride bulunan Okan Bayülgen, devlet bizi baksın diyenleri çok çirkin bulduğunu söyledi. Bayülgen, ''Ben tiyatrocuyum bana sahip çıkın diye aptalca bir şey olamaz. Bu dönemde çalışmayan bir sürü meslek grubunu, motor kuryelerini, temizlik işçilerini, sağlık görevlilerini ne yapıcaz. Bu ağlamalarını çok çirkin buluyorum. Hep beraber bu yükün altına girdik, hep beraber çıkıcaz.'' ifadesinde bulundu.

BAYÜLGEN KIZIYLA GÖRÜNTÜLENDİ

Okan Bayülgen, City's Nişantaşı'nda 10 yaşındaki kızı İstanbul'la objektiflere takıldı. Bir anda flaşlar patlayınca Bayülgen, rahatsız oldu. Muhabirlerin sorularını yanıtsız bırakan ünlü komedyen, hızla uzaklaştı. Ünlü komedyen kızıyla yemek yedikten sonra sinemaya gitti. Yıllar sonra ilk kez görüntülenen baba kızın herkesi şaşırttı. Bayülgen, kızının gözlerden uzak büyütmeyi tercih ettiğinden böyle görüntülenmek istemediğini daha önce belirtmişti. 

16b1y_1583569119_4867.jpg

PEKİ OKAN BAYÜLGEN KİMDİR?

23 Mart 1964 yılında İstanbul'un Cihangir semtinde dünyaya gelen Okan Bayülgen, gazeteci Ümit Bayülgen ve ressam bir annenin çocuğudur. Anne ve babası boşandıktan sonra ayrı ayrı evlenmişler. Babasının ikinci evliliğinden iki kardeşi oldu. Eğitim hayatı sürekli yer değiştirdi. Müzik ve edebiyat meraklısı olan Bayülgen, fotoğraf eğitimi almak için Fransa'ya gitti. Ancak burada aynı zamanda hukuk eğitimi alan ünlü komedyen, Türkiye'ye döndü. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı'na geçti.

AWQmS_1583569149_3717.jpg

Bayülgen önce Çocuklar Duyması'nın Dominat teyzesi Zeyno ile nikah masasına oturdu. 1996 yılında evlenen çift 1998 yılında boşandı. Daha sonra 2008 yılında Şirin Ediger ile evlendi. Bu evliliğinden İstanbul, adından bir kızı doğdu. 2014 yılında ise boşandı. Bayülgen, dizi, film, programların yanı sıra yazıları ve keskin diliyle kısa sürede tanındı. Babası sayesinde medya sektörüne hakim olan Bayülgen kısa sürede yükselti. En çok gece yaptığı programlarla tanındı. 

CmiAD_1583569179_9049.jpg

Üst Alt