Son Konu

Acun'un oğlu ortaya çıktı!

nicebayan

Yeni Üye
Tepkime
2
Web
nicebayan.com
Credits
-1
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Acun'un oğlu ortaya çıktı! Yüksel Aytuğ konuyu köşesine taşıdı ve bakın neler yazdı:
'''Yanlış Anlama' adlı yerli komedi filminin tanıtımı medyada yukarıdaki başlıkla yer aldı
Natürel herkes, ilgiyle haberi okumaya başladı Sonunda herkesin başlığı 'yanlış anladığı' ortaya çıktı!

15

Efendim; 10 Kasım'da vizyona girecek 'Yanlış Anlama' filminin bir sahnesinde, Acun Ilıcalı'ya espirili bir gönderme yapılıyor
Filmin eğlenceli karakterlerinden 'Hünkar Dede'nin noter sahnesinde;
'Noter Nihat Beyan', 'Hünkar Dede'ye memleketini soruyor Erzurum Ilıcalı olduğunu söyleyen 'Hünkar Dede', babasının isminin de 'Acun' olduğunu söylüyor Bu durumda 'Hünkar Dede'nin, 'Acun Ilıcalı'nın oğlu olduğu ortaya çıkmış oluyor Kendimce zekice bir tanıtım organizasyonu

25

Adı 'Yanlış Anlama' olan bir filmin böylesine bir yanlış anlamaya yol açacak başlıkla tanıtılması son derece 'çarpıcı' olmuş
Filmin oyuncu kadrosunda Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Hakan Alim, Bahadır Efe, Duygu Karaca ve Pelin Sönmez gibi isimler de bulunuyor Kadroda hem Azerbaycan'ın çok ünlü isimleri Pervin Abiyeva, İslam Mehreliyev ve Ferda Amin de var Levent Cengizhan'ın yapımcılığında DADA Üretim imzalı filmin yönetmenliğini Ulaş Cihan Şimşek üstlenirken, senaryosunu ise Ayberk Çınar kaleme almış

35

Bu eğlenceli komedi filmi, Türkiye ve Azerbaycan'da yer alan iki ailenin gülünç macerasını anlatıyor
Ailelerin beraber geçirdikleri 10 günü anlatan filmde; iki dilin keza yakınlığı, hem de farklılığı sonucu oluşan yanlış anlamaların getirdiği maceraları izleyeceğiz

45
'''Yanlış Anlama' adlı yerli komedi filminin tanıtımı medyada yukarıdaki başlıkla yer aldı
Tabii cümbür cemaat, merakla haberi okumaya başladı Sonunda herkesin başlığı 'yanlış anladığı' ortaya çıktı!

Efendim; 10 Kasım'da vizyona girecek 'Yanlış Anlama' filminin bir sahnesinde, Acun Ilıcalı'ya espirili bir gönderme yapılıyor
Filmin eğlenceli karakterlerinden 'Hünkar Dede'nin noter sahnesinde;
'Noter Nihat Beyan', 'Hünkar Dede'ye memleketini soruyor Erzurum Ilıcalı olduğunu söyleyen 'Hünkar Dede', babasının isminin de 'Acun' olduğunu söylüyor Bu durumda 'Hünkar Dede'nin, 'Acun Ilıcalı'nın oğlu olduğu ortaya çıkmış oluyor Bence zekice bir tanıtım organizasyonu

Adı 'Yanlış Anlama' olan bir filmin böylesine bir hatalı anlamaya yol açacak başlıkla tanıtılması son derece 'çarpıcı' olmuş
Filmin oyuncu kadrosunda Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Hakan Alim, Bahadır Efe, Duygu Karaca ve Pelin Sönmez gibi isimler de bulunuyor Kadroda hem Azerbaycan'ın fazla ünlü isimleri Pervin Abiyeva, İslam Mehreliyev ve Ferda Amin de var Levent Cengizhan'ın yapımcılığında DADA Yapım imzalı filmin yönetmenliğini Ulaş Cihan Şimşek üstlenirken, senaryosunu ise Ayberk Çınar kaleme almış

Bu eğlenceli komedi filmi, Türkiye ve Azerbaycan'da yer alan iki ailenin gülünç macerasını anlatıyor
Ailelerin beraber geçirdikleri 10 günü anlatan filmde; iki dilin keza yakınlığı, ayrıca de farklılığı sonucu oluşan hatalı anlamaların getirdiği maceraları izleyeceğiz

Üst Alt