Son Konu

Alişan ile Ece Erken ile barıştı! Alişan ile Ece Erken neden küstü?

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
alisan_ile_ece_erken_ile_baristi_alisan_ile_ece_erken_neden_kustu_1636010089_3659.jpg

Ünlü sunucu Ece Erken, vefat eden kardeşinin akabinde sıkıntı günler geçiren eski dostu Alişan'a zeytin kolu uzatmıştı. Alişan ile Ece Erken ile barıştığı haberleri toplumsal medyada rekor kırıyor.

Ece Erken, bir devir çok yakın dost oldukları Alişan'ın 6 yıl sonra Demet Akalın ile barışmasının akabinde, ünlü müzikçi ile küsmüştü. Yaklaşık 2 yıldır görüşmeyen eski dostlardan Erken, Alişan'a zeytin kısmı uzatmıştı. Bir müddettir küs olan Alişan ve Ece Erken barıştı. Ece Erken, Alişan ve eşi Buse Varol ile çekilmiş fotoğrafını paylaştı.

Ece Erken, kardeşinin vefatı sonrası güç günler geçiren Alişan'a, "Eymen'im gereğince sensiz büyüdü. Artık birlikte olma vakti. Biz 20 yıl kardeştik, Allah ömür verirse daha kaç yıllar devam edecek. Seni çok seviyorum, güçlü olman lazım ve olacaksın. Selçuk da o denli isterdi. Eymen seni çok özledi, ben de." kelamlarıyla seslendi.

ALİŞAN VE ECE ERKEN NASIL KÜSTÜ?

Alişan ile çok yakın arkadaş olan Ece Erken, Demet Akalın ve Alişan’ın barışmasının akabinde ünlü türkücü Alişan ile olan dostluğunu bitirmişti.

Youtube sayfasında merak edilenleri cevaplayan ünlü sunucu Ece Erken, “Alişan ile neden küstünüz, Demet Akalın’la barıştığı için mi?” sorusuna sert bir formda şöyle yanıt verdi: Hayır, barışma formundan küstüm! Zira Alişan, Demet’le ilgili hepimize ağır laflar söylerdi. Söylemiş de olabilir, sonra barışa bilir de insan. Yüzüne bile tükürüp barışanlar var fakat sonrasında ağlayarak barışması, iki gün önce tweet’ler atıp fotoğraflar koyup daha sonra ağlayarak barışması beni rahatsız etti.

Üst Alt