Son Konu

Yavuz Seçkin'den olay Bülent Ersoy açıklaması: Ben öyle şeylere gelemem!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
yavuz_seckinden_olay_bulent_ersoy_aciklamasi_ben_oyle_seylere_gelemem_1638518941_4399.jpg

Bir televizyon programına konuk olan komedyen Yavuz Seçkin, Bülent Ersoy ile birlikte yaptıkları program hakkında konuştu. "Bülent hanım bizi biraz azarlayınca ben de programdan ayrıldım. O denli şeylere gelemem." dedi

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE
Bir vakitlerin efsane durum güldürüsü dizisi 'Avrupa Yakası'ndaki Sertaç karakteri ile tanınan Yavuz Seçkin, daha sonra mesleğine komedyen ve radyo programcısı olarak devam etti. Yaptığı taklitlerle ön planda olan Yavuz Seçkin, katıldığı bir programda Bülent Ersoy hakkında söyledikleriyle dikkat çekti.

Programın sunucusu Öykü Cengiz'in "Diva ile birlikte de program yaptınız, o vakitlere ilişkin de birçok anı vardır muhakkak" deyince, Yavuz Seçkin'in "Üçüncü programda ben programdan kaldırıldım. Kendim kalktım daha doğrusu. Bülent hanım bizi biraz azarlayınca, ben de hiç o denli şeylere gelemem." dedi.

"EN ÇOK DAYANAN BENİM"

Bülent Ersoy'un öbür programlarının da çok fazla uzun sürmediğini tabir eden Yavuz Seçkin, ayrıyeten şunları da söyledi:

"En çok dayanan benimi, bu vakte kadarki Bülent Ersoy programlarına bakın. Üç program en çok ben gittim. İzzet Yıldızhan birinci kısımda kaldırıldı, o kadar gösteri yapıyorlardı. Mustafa abi bir buçuk gitti, iki bile olmadı. Ben üç kısım program yaptım. O mevzuda şimdi rekor kırılmamış olabilir."

O devirlere ilişkin unutamadığı anılarını aktaran Yavuz Seçkin, "Bülent hanım aslında çok şakacı bir insan, birebir vakitte çok asabi ve çok kızgın. Çok çabuk kızabilen birisi. Onu çeken kameramana bile 'Siz yanlışsız çekiyor musunuz?' diye sormasına ve kameramanın başından dumanlar çıkarak yok olmasına şahit olduk. Onun için Bülent Ersoy ile çalışmak hem keyifli hem de güç." sözlerini kullandı.

Üst Alt