Son Konu

Hafsanur Sancaktutan'dan şaşırtan itiraf! 'Sürekli kavga ediyordum'

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
hafsanur_sancaktutandan_sasirtan_itiraf_surekli_kavga_ediyordum_1639206838_8886.jpg

YouTube'da "İbrahim Selim ile Bu Gece" programına konuk olan oyuncu Hafsanur Sancaktutan samimi açıklamalarıyla herkesi şaşırttı.

"Gülperi", "Aşk Ağlatır" ve "Son Yaz" üzere başarılı üretimlerle isminden kelam ettiren oyuncu Hafsanur Sancaktutan, geçtiğimiz günlerde İbrahim Selim'in Youtube programına konuk oldu. 

Meslek hayatı ve özel yaşantısı hakkında samimi açıklamalarda bulunan hoş oyuncu, çocukluk yıllarındaki anılarını sevenleriyle paylaştı. Çocukken çok yaramaz olduğunu ve daima arbede ettiğini söyleyen Sancaktutan, ailesinin kendisini karate kursuna gönderdiğini söyledi. 

Çocukluk yıllarıyla ilgili itirafıyla herkesi şaşırtan ünlü oyuncu, "Baba tarafımdan Rizeli olduğum için çokça Rize’ye çay toplamaya giderdim. Üç kız kardeştik ve ben daima yaramaz bir çocuktum. Küçükken konutumuzun altındaki tüpleri demircilere bilinmeyen gizli satardım. Küçükken erkek üzereydim ve erkeklerle daha yeterli anlaşırdım. Fakat en çok da onlarla hengame ediyordum. Bu yüzden ailem beni karateye gönderdi. Gitmek de istemiyordum. Karate bir savunma sporu sonuçta." sözlerini kullandı.

Üst Alt