Son Konu

Amine Gülşe ve Mesut Özil çifti kızları Eda'yla Çeşme tatilinde

teknolojiuzmani

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
mesut_ozil_ve_amine_gulsenin_kizlari_edaya_rekor_reklam_ucreti_1587366161_8382.jpg

Mesut Özil ve Amine Gülşe çifti, kızları Eda'yla birlikte Çeşme'de tatile çıkacaklar. İngiltere Premier Lligi'nde futbolcu olarak yer alan Özil, Temmuz sonunda ailesiyle tatile başlayacak.

Kızları Eda'yı kucaklarına aldıktan sonra ilk kez çekirdek aile olarak tatile gitmeye hazırlanan Amine Gülşe-Mesut Özil çifti, İngiltere Premier Ligi'nin bitmesini bekliyorlar. Çeşme'de 10 milyon TL değerinde evi bulunan çift, Temmuz sonunda yazlıklarına geçecekler ve ligler başlayana kadar burada kalacaklar.

4rDJo_1592897796_5294.jpg

2014 Türkiye Güzellik Kraliçesi Amine Gülşe ilk Anneler Günü’nü kutladı.  İngiltere’nin Arsenal takımında oynayan Mesut Özil ile Amine Gülşe, Haziran 2019’da evlenmişti. 30 Mart’ta da kızları Eda dünyaya gelmişti. Kızı Eda’yı dadıya ihtiyaç duymadan tek başına büyüten Gülşe, ‘Anneler Günü’nde annesi Gülten Gülşe’ye ithafen duygusal bir yazı yazdı. ‘Anne olmak hiç kolay değilmiş’ başlığı altında annesinin Anneler Günü’nü kutlayan Gülşe, şunları yazdı: “Her şeyden önce hep yavrusunu düşünmek varmış ona en çok sevgiyi verip onu koruyup kollamak, hep onun iyi olmasını sağlamak her gün sevgilere boğmak, onun bir minik gülüşüne ölüp bitmek. Anne olmak ne demek ben yeni öğrendim ama sen biricik annem bunu 30 senedir yapıyorsun. İnşallah ben de senin gibi harika bir anne olurum ve benim kızım da benim sana baktığım aşkla bana bakar.”

iGLLC_1589267466_809.jpg

ROMANTİK DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI!

Mart ayında bebeklerini kucaklarına alarak mutluluklarını ikiye katlayan Özil çifti yaptıkları sosyal medya paylaşımları ile kendilerini merak eden hayranlarına seslenme fırsatı buluyor.  Mesut Özil’in eşi Amine için yazdığı doğum günü tebriği ile gündeme geldi. Eşi Amine Gülşe’nin doğum gününü aşk dolu satırlarla kutlayan futbolcu çiçeklerden oluşmuş bir kalbin önünde verdikleri pozun altına şunları yazdı:

oZeHm_1588327948_6032.jpg

“Doğum günün kutlu olsun hayatımın aşkı, aşkım seni seviyorum. Harika bir eş ve sevgi dolu bir anne olduğun için teşekkür ederim”

RAMAZAN PAYLAŞIMI!

Arsenal'de forma giyen Türk asıllı futbolcu Mesut Özil Instagram hesabından yeni paylaşım yaptı. Özil paylaşımına, "Ramazan rahmettir, berekettir, muhabbettir, mağfirettir. Ruhun ve bedenin arınması, dimağın berraklaşmasıdır. Dünyanın büyük bir imtihandan geçtiği bu dönemde, mübarek Ramazan-ı Şerif’in kalplerimize teselli olmasını insanlığın ruhunu ve bedenini tüm bela ve şerlerden arındırmasını, özellikle tüm İslam alemine müjdeler getirmesini Cenab-ı Allah’tan diliyorum. Hoşgeldin Ramazan...” notu düştü.

1nQsF_1587717949_8743.JPG

REKOR REKLAM ÜCRETİ TEKLİFİ!

Arsenal’de forma giyen Türk asıllı yıldız futbolcu Mesut Özil ve eşi Amine Gülşe’nin geçen nisan ayında kucaklarına aldıkları kızları Eda, reklamcıların son gözdesi oldu. Firmaların peşine düştüğü minik Eda’ya bir bebek bezi markasından teklif geldi.Ünlü çiftin bebeğini reklamda oynatmak isteyen firma, tam 5 milyon TL rekor bir teklifte bulundu. Kızlarının üzerine titreyen çiftin gelen teklifi şimdilik düşündüğü öğrenildi. Çift eğer teklifi kabul ederse 5 milyon TL’nin bir miktarını üyesi oldukları Bigshoe Vakfı aracılığıyla ameliyat ihtiyacı olan çocukların masrafı için kullanacak.  

MWvcV_1587365884_1325.jpg

YAZDAN KALMA PAYLAŞIM!

Arsenal'da forma giyen futbolcu Mesut Özil, tescilli güzel Amine Gülşe ile dünya evine girmişlerdi Başarılı kariyer hayatı kadar evlilik haberi ile de adından söz ettiren Amine Gülşe gündeme gelen haberlerin ardından özellikle magazin takipçileri tarafından merak konusu olmuştu. Gülşe'den yeni paylaşım geldi. 

XoMgV_1587023495_5432.JPG

82 MİLYONLUK DOĞUM HEDİYESİ!

Söylenenlere göre ünlü futbolcu Mesut Özil,, İngiltere’de oturdukları 82 milyon TL’lik küçük sarayın tapusunu Amine Gülşe’nin üzerine yaptı. Özil, daha önce de aldığı hediyelerle çok konuşulmuştu. Özil, evlilik teklifi ederken 200 bin TL’lik tektaş, nişan törenlerinde de 100 bin TL’lik yüzük, 80 bin TL’lik bileklik ve İstanbul’da bulunan bir daire hediye etmişti.

UPnmu_1585817136_0763.jpg

BEBEKLERİNİ KUCAĞINA ALDILAR!

Amine Gülşe ve Mesut Özil çiftinin kızları Eda dünyaya geldi. İlk kez bebeğin resmini paylaşan çift altına,  "Şükürler olsun ki kızımız Eda sağlıklı bir şekilde dünyaya geldi. Rabbim bize, çevresine ve bütün insanlığa hayırlı bir evlat olmasını nasip eder inşallah" notunu düştü.

İŞTE EDA BEBEK:

2KHem_1585596783_8149.JPG

EVDE KARANTİNADAYDI!

Arsenal'de forma giyen Mesut Özil, teknik direktörleri Mikel Arteta'da Coronavirüs tespit edilmesinin ardından takım arkadaşlarıyla birlikte kendisini karantinaya aldı. Bebeğini dünyaya getirmesine sayılı günler kalan eşi Amine Gülşe'den uzak kalan yıldız futbolcu, önceki gün Londra'daki malikanesine döndü. Özil, tüm testlerini yaptırdı. Evini dezenfekte ettiren Özil, hamile olan eşiyle ise sosyal mesafesini korumak için de çok titiz davrandığı haberleri magazin gündemine damgasını vurdu. Özil, 26 yaşındaki eşiyle ayrı odalarda yatarken ikili sadece gün içerisinde birlikte bahçe keyfi yapıyor.Özil ile Gülşe, bir yandan Coronavirüs endişesi yaşarken diğer yandan da annebaba olmak için büyük heyecan taşıyor.

KIZ BEBEKLERİ OLACAK

7 Haziran’da görkemli bir düğün töreniyle hayatlarını birleştiren Amine Gülşe ile Mesut Özil, iş nedeniyle Londra'ya yaşıyor. Özil'in eşi Amine Gülşe her gün Türk mutfağına özgü yemekler yapıyor haberleri magazin gündemine damgasını vurmuştu. Alman basını Mesut Özil’in eşi Amine Gülşe’nin hamile olduğunu geçtiğimiz hafta duyurdu. Çift henüz açıklama yapmasa da bebeklerinin kız olacağı haberleri çoktan yayıldı. Bebeklerini önümüzdeki ay kucağına alacak olan Amine Gülşe 8 aylık hamile...

AMİNE İLK KEZ GÖRÜNTÜLENDİ

Mesut Özil ve şu sıralar hamilelik heyecanı yaşayan eşi Amine Gülşe kalpleri ısıttı! Ünlü çift beyin tümörüne karşı mücadele veren 17 yaşındaki Jake Lee'yi Everton maçında ağırladı. Lee ve ailesi maçı Mesut'un özel VIP locasında izledi, maçtan sonra da Mesut ve Amine’yle bir araya geldi. 

J6GQS_1582783779_6872.JPG

Üst Alt