Son Konu

Mehmet Ali Erbil İsrail'in Filistin'deki katliamına sessiz kalanlara sert tepki gösterdi!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
mehmet_ali_erbil_israilin_filistindeki_katliamina_sessiz_kalanlara_sert_tepki_gosterdi_1621325278_2579.jpg

Yaşadığı kaçış sendromu rahatsızlığının tesirlerini atlatan Mehmet Ali Erbil, İsrail'in Filistin'de yaptığı katliama sert reaksiyon verdi. Bu durum karşısında hala sessiz olan birtakım sanatkarlara ise "çakma komünistler" dedi.

Ünlü komedyen Mehmet Ali Erbil, İsrail'in yaptığının katliam olduğunu belirtti. Bu durum karşısında kimsenin sessiz kalmamasını söyledi. İsrail'in ardında ABD olduğunu söyleyen Erbil, katliama sessiz kalan sanat topluluğuna ise reaksiyon gösterdi.

GEÇERSİZ SOLCULAR!

İsrail'in insanlık kabahati yaptığını sessiz kalanların ise kelamda özgürlükçü kesin olduğunu şu sözlerle ifade etti:

"Vicdanlara sesleniyorum: Almanya soykırım yaptığında dünya sessiz kalmadı. Fakat Filistin’de 6 aylık çocuklar, bayanlar öldürülüyor. Hiçbir kabahati olmayan beşerler öldürülüyor. Bütün dünya buna sessiz kalıyor. Bu din, mezhep sorunu değil insani bir sorun. Hiç paylaşmayan ünlülere; bilhassa çakma komünistlere, düzmece solculara sesleniyorum. Hiçbir adedinin sesi çıkmıyor o tiyatrocuların. Merhum Deniz Gezmiş Filistin’e gitti üç bireyle. Bu sakat halimle bana silah verseler bir tane İsrailli öldürsem cennetlik olurum."

Üst Alt