Son Konu

Ferhat Göçer'in Twitter'da takipçi kazanma savaşı devam ediyor!

seocu

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
ferhat_gocerin_twitterda_takipci_kazanma_savasi_devam_ediyor_1590994027_9615.jpg

Ferhat Göçer, Twitter gündeminden düşmedi. Şarkıcı şimdide kendisini takip etmeyen kişilerle girdiği polemikle gündeme geldi. Kampanyalarıyla da dalga geçenlere Acun Ilıcalı ev Haluk Levent'i örnek gösterdi.

Twitter'da 2 Milyon 300 bini aşkın takipçisi olan şarkıcı Ferhat Göçer, aynı zamanda 1 Milyon kişiyi de takip ediyor. Takipçi artırmak için her yolu deneyen Göçer, "takip edeni ederim" paylaşımından sonra sosyal medya kullanıcılarının diline düştü. Göçer'e daha sonra arkadaşı Haluk Levent yardım etti. Levent, kurucusu olduğu ABHAP grubunun Göçer'e takipçi kazandırmasını rica etti. 

LwasU_1590993885_1906.jpg

Göçer daha önce ise takipçi kazanmak için yaptığı paylaşımlarla dalga geçenlere "Haluk youtube da... Acun İnstagramda canlı yayında takipçi kasıyo, onlar coool onlara bişey demiyosunuz benim burda itibarım zedeleniyo öyle mi... öliim ben" sözleriyle karşılık verdi.

9JjTN_1588495496_1115.jpg

Dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Göçer, son olarak "Takip edeni, ismimi andığı anda, mention attığı anda fav’larım" paylaşımında bulundu. Kısa sürede Twitter'da TT olan Göçer'e, sosyal medyada en çok konuşulan Haluk Levent, takılmadan edemedi.

tJKkC_1588495541_7984.jpg

Levent, Göçer'in TrendTopıc olduğu sayfayı paylaşarak "Ferhat Göçer kardeşim çık aradan!" notunu yazdı. Ünlü şakıcı bunun üstüne "Haluk bir dur ben de Twitter'da takipçi kasıyorum..." dedi. 

Üst Alt