Son Konu

Eski Sevgililerinin Tuhaf Alışkanlıklarını Anlatan İnsanların Söylediklerini Duyduğunuzda Çok Şaşıracaksınız!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-960b81aa77d3385b4d4dd3229487fca42fb1d8a7.jpg

Hepsi birbirinden değişik bunların

1. "Tuhaf bir eski erkek arkadaşım yalnızca mikrodalgada ısıtılmış soda içerdi. Ayrıyeten bardağı hiçbir şeyle kapatmazdı ve ısıtırdı. Sıcak soda çok lezzetli olduğundan sanırım (!)"

2. "Kız arkadaşım ben her dışardan geldiğimde üstümü değiştirmemi söylerdi. Konut kıyafetlerimi giyene kadar koltuğa oturmam yasaktı."

3. "Eskiden çıktığım bir çocuk, ne vakit dışarıda yemek yesek hesap çok fazla gelmesin bana daha fazla yemememi söylerdi hala aç olsam bile... Olağan beşerler sabah çıkarken 'seni seviyorum' notu bırakırken benimki çok fazla uyuduğum ve benim yüzünden ısıtıcı faturasının çok geleceği hakkında sızlanan notlar bırakırdı."

4. "Benim eski sevgilim bana ucu açık ayakkabılar giymemi yasaklamıştı. Zira benim yunan biçimi ayak halim varken o Mısırlı stili ayak formunu seviyormuş (şu baş parmağın öbür parmaklardan büyük olduğu tip)."

5. "Benim eski sevgilim ona haber vermeden Instagram'da bir şeyler paylaşmamı yasaklamıştı. Birinci beğenen kişinin o olması gerekiyormuş."

6. "Eski sevgilim kıyafetlerin yalnızca balkonda kurutulacağı hakkında kafayı yemişti. Rastgele bir odada kurumakta olan çamaşır görse hengame çıkartırdı. Yağmur yağdığında nerede kurutacağımızı sorduğumda 'çamaşırlarını yıkamadan evvel hava durumuna bakmıyor musun?' diye sormuştu."

7. "Eski erkek arkadaşım, aldığı her şeyden kapakları, kutuları ve etiketleri toplardı. Etrafı boşaltmak için onu topladıkları şeyin hiçbir işe yaramayacağını ve atmamız gerektiğine ikna etmek için uzun müddet konuşmak zorunda kalmıştım."

8. "Ne vakit bir arada yürüsek benim sağ tarafta yürümemi isteyen bir kız arkadaşım vardı."

9. "Yemek yerken ona bakmamı isteyen bir erkek arkadaşım vardı. Üstüne üstlük birbirini katiyetle tanımayan öbür 2 erkek arkadaşımla da birebir şey olmuştu."

ychef.files.bbci.co.uk
10. "Onları aldatmamdan acayip bir halde korkan bir sürü erkek arkadaşım olmuştu. Sanırım dehşetlerini yenmek için birinci onlar aldatırdı."

Bu üzdü

11. Bir kız arkadaşım ne vakit balık yesem nefret ederdi. Tipi ve nasıl piştiği muhakkak fark etmezdi, balık gördüğü vakit meskende öfkeyle bağırırdı ancak ne vakit yiyip yiyemeyeceğimi sorsam yiyebilirsin sıkıntısı."

12. "Bir defasında kız arkadaşımın diğer erkeklerle çok fotoğraf paylaşmasına hudut olmuştum ve neden benimle çekildiklerinin bu kadar az olduğu hakkında tartışmıştık. Ona ikimizin olduğu fotoğrafları da paylaşmasını söyledim. Bundan ötürü benimle fotoğraf çekmeye başladı ve ben pek fotoğraf çekilmeyi seven bir insan değilim o yüzden benimle olan fotoğraflar haricinde bir şeyler paylaşmasını söylemiştim. Sanırım buradaki tuhaf eski sevgili ben oluyorum...O vakitler genç ve aptaldım."

13. "Eski erkek arkadaşımın konutuna girerken birinci başta ayakkabılarımı kapı eşiğinde temizleyip ondan sonra paspasta da düzgünce temizledikten sonra terliğimi giyip banyoya gittikten sonra banyo terliğini giyip ayaklarımı yıkamam gerekiyordu."

14. "Eski sevgilim meskene her geldiğimde telefonumu 'kontrol' ederdi. Şayet geldiğimde meskende yoksa ona kanıtlamam için pozisyonumu atmamı isterdi."

15. "Eski sevgilim buzdolabının orta rafına yalnızca kahvaltıda yenilecek gereçleri koyardı. Ne vakit oraya kahvaltı için olmayan koysam sonlanırdı. Ona kahvaltı için orta rafa koyduğu yoğurdu akşam yemek istersem ne olucak diye sorduğumda çok şaşırmıştı."

Üst Alt