Son Konu

Bu sefer Nttgame değil.Biz kazanalım (Gelin hep birlikte bırakalım)

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşlar birçoğunuz dalga geçebilir böyle bir konu açtığım içinFakat 12 dakika okuyun

Nttgame denilen şirket oyunu mahvetmiş durumda yüzlerce çhar soyulmuş hala soyulmaktaGerek resmi forumda , gerekse burdaki konuları görüyoruz5 yıldır oynadığı karakteri soyulanmı dersinBenim gibi 10 yıldır oynayıpta ilk defa soyulanmı dersin yüzlerce çhar soyuldu soyulmaya devam etmektePeki şirket ne yapıyor hiçbirşey koooocaman bir hiiç

Adamlar resmen paraya tapıyorBu adamlar nasılsa bu oyuna muhtaç ne yapsak oynayacaklar bunu bildikleri için istedikleri herşeyi yapıyorlar

Söyleyin bana oyunun en yüksek itemi +8 utc itemlerinin bir kutudan bir yaratıktan düşmesini kim ister böyle bir eventi kim isterYıllardır hayranlık duyduğumuz iron neck'in kutudan düşmesini kim isterKimse istemezBunun gibi 10'larca örnek sayabilirim

Yeni server açarken bir kere anket açtılarmıBir kere bize sordularmı söyleyinBir event getirecekleri zaman, lvl jump getirecekleri zaman bize sordularmı hayırLanet olası k0xpu hiç anlatmıyorum bile

Neyse arkadaşlar adamlar resmen bizle dalga geçiyorBiz hala oynuyoruzAdam hayatında hiç soyulmamışGeçen hafta 3500 tl'lik çharı soyulmuş resmi forumda gördümŞimdi tekrar çhar diziyorAdam oynamaya devam ediyor işte bu yüzden adamlar her zaman kazanıyor

Hep birlikte bırakalım herkes hemen satsın itemlerini çharlarını toplu bırakalımEvet bu söylediklerim biraz abes kaçabilirİllede oynamak istiyorsanız bu oyunu bir kaç ay pvp oynayınBakalım oyun bu şekilde devam edicekmi biz olmadan , ben arkadaşımla birlikte bıraktımSizde bırakın zor değil

ÇOK BASİT ARKADAŞLARBİRKAÇ KÖKLÜ CLAN OYUNU BIRAKMA KARARI ALSA ŞUANKİ DURUMDAN DOLAYIRESMİ FORUMA BİR KONU AÇSADESTEK OLAN CLANLAR ÇIKACAKTIR VE SONUÇ OYUN BOM BOOŞ

Üst Alt