Son Konu

Seksen yaşındaki Amerikalı'yla evlenen Meltem Miraloğlu'ndan kafaları karıştıran açıklama

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
oyuncu_meltem_miraloglunun_80_yasindaki_amerikali_is_insaniyla_evlendigi_ortaya_cikti_1570543132_5354.jpg

Hayat Devam Ediyor dizisiyle ünlenen Meltem Miraloğlu, 80 yaşındaki Amerikalı iş insanıyla evlenmiş ve sıklıkla da bu evliliğiyle gündeme gelmişti. Uzun süredir sessiz olan Miraloğlu'ndan, kafaları karıştıran bir açıklama geldi.

Yaptığı evlilikle çok konuşulan oyuncu Meltem Miraloğlu, 80 yaşındaki Patrick adlı iş insanıyla Amerika'da yaşıyor. Sıklıkla boşanacağı haberleriyle gündeme gelen Miraloğlu'ndan kafaları karıştıran bir açıklama geldi. Miraloğlu, 'Kendimi bulmak için çıktığım bu yolda, kendimi kaybetmemek ve bunca zulme karşı akıl sağlığımı korumak tek dileğim.' ifadelerini kullandı.

Eşinden boşandığı iddialarıyla gündeme gelen genç oyuncu Meltem Miraloğlu, sosyal medya hesabından bir açıklamada bulundu. Miraloğlu, hakkında çıkan boşanma iddialarını yalanlayarak evliliğinin devam ettiğini belirtti.

İSMİNİ DEĞİŞTİRDİ

Rol aldığı Hayat Devam Ediyor dizisiyle şöhreti elde eden genç oyuncu Meltem Miraloğlu, 80 yaşındaki Patrcik adlı ABD'li ile evlenmişti. Amerika'da yaşamaya devam edeceğini ve mesleğini burada sürdürmek istediğini belirten Miraloğlu'ndan bir atak geldi.

Oyuncu sosyal medya hesabından ismini değiştirdi. Meltem Miraloğlu olan ismini Grady Miraloğlu olarak yazan oyuncu, bu hareketiyle dikkat çekti. 

AÇIKLAMA YAPMIŞTI

Oyuncu Meltem Miraloğlu'nun, 80 yaşındaki Amerikalı iş insanıyla yaptığı evlilikte sorunlar yaşadığı ve evi terk etmeye çalıştığı iddia edilmişti. Miraloğlu, konuyla ilgili sessizliğini bozmuştu.

Oyuncu, "Kaçtığım haberleri doğru değil. Patrick ile aramız iyi. Ücretsiz İngilizce kursuna gidiyorum. Yeni yeni öğrenmeye başladım. İş gelmesi durumunda Türkiye'ye dönebilirim ama şu an için dönmeyi düşünmüyorum." açıklamasında bulunnuştu.

TAKSİYLE KAÇTIĞI İDDİA EDİLDİ

80 yaşındaki iş insanıyla evlenip Amerika'ya yerleşen oyuncu Meltem Miraloğlu'nun, evini terk ettiği belirtildi. İddiaya göre; Meltem Miraloğlu eşine, "Benim Chicago'da yaşayan bir teyzem var. Onun yanına gideceğim. Teyzemle birlikte Türkiye'ye gideceğiz. Orada burun ameliyatı yaptıracağım." dedi. 80 yaşındaki eşi ise inanmayarak Miraloğlu'na sözleşme imzalatıp Chicago'ya götürme teklifinde bulundu. Teklifi kabul etmeyen oyuncu ise taksiyle kaçtı.

AÇIKLAMA YAYIMLAMIŞTI

80 yaşındaki Amerikalı bir iş insanıyla evlenen ve bu sebeple kamuoyunun gündemine yerleşen oyuncu Meltem Miraloğlu, hakkında çıkan haberlerle ilgili yazılı bir açıklamada bulundu. Özel hayatın gizliliğinin ihlal edildiğini belirten Miraloğlu, RTÜK'ten konuyla ilgili çıkan haberlere yönelik yayın yasağının getirilmesini talep etti. İşte o açıklamanın tamamı:

"Kamuoyuna mal olmuş bir sanatçı olmam dolayısıyla hakkımda sosyal medya ve basında çıkan haberlere, basın özgürlüğüne duyduğum saygıdan dolayı, bugüne kadar göz yummaya çalıştım ancak ben sustukça, konuşmadıkça yüz kızartıcı iftiralar atacak kadar küçüldüler."

2ivUb_1574316707_2718.jpg

"Ne yazılı, ne de sözlü tek bir röportajım dahi olmamıştır, fotoğrafları da basına ben servis etmedim... Fakat bilinçli ve sistematik olarak benim iznim olmadan sadece yalan yanlış iddialarla asılsız ve mesnetsiz haberler yapılmaya devam edilmektedir. Beni ve aile hayatımı karalayıcı, küçük düşürücü bir linç kampanyasına dönüşen ve mesleğimle ilgili olmayan bu haberler, özel hayatımın gizliliğini ve aile hayatımın mahremiyetini ihlal etmektedir."

"Bu tür haberleri yapanlar, vesile ve destek olanlar ve yayınlayanlar hakkında, Yargıtay'ın emsal kararlarını da hatırlatarak ben ve ailemin yasal yollara başvuracağımızı, RTÜK'ten yayın yasağının getirilmesini ve hakkımdaki asılsız ve mesnetsiz haberlerin sosyal medya, basın ve yayınlayan mecralardan kaldırılmasını istediğimin bilgisini kamuoyuna saygılarımla arz ederim."

qCjoq_1574316728_5798.jpg

'KAFALARI KARIŞTIRAN PAYLAŞIM'

Geçtiğimiz günlerde, 80 yaşındaki eşinden boşanacağı iddia edilen oyuncu Meltem Miraloğlu, sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla kafa karıştırmaya devam ediyor. Eşi Patrick ile bir video paylaşan Miraloğlu, 'Beni seviyor musun?' diye sorduğu eşinden, 'Kesinlikle' yanıtını alıyor. Boşanacağı iddia edilen Miraloğlu'nun bu paylaşımı, takipçilerinin de şaşırmasına neden oldu.

'ÇARESİZ KALDIM'

Oyuncu Meltem Miraloğlu, kendisinden 48 yaş büyük Amerikalı bir iş insanıyla nikah masasına oturmuş ve kamuoyunun gündemine yerleşmişti. Hollywood hayalleri için evlendiğini de dile getiren ve yakın çevresinin psikolojik sorunlar yaşadığını iddia ettiği Miraloğlu'nun, evliliğiyle ilgili olarak yakın çevresine, 'Çaresiz kaldım.' dediği iddia edildi.

Boşanma işlemlerini başlatan oyuncu, eşinin evinden polis eşliğinde çıkacak. Miraloğlu yine Amerika'da yaşamaya devam edecek.

TUTARSIZ HAREKETLERİ KOMİK DURUMA DÜŞÜRDÜ

80 yaşındaki Amerikalı bir iş insanıyla evlenerek, gündemin ilk sıralarına yerleşen oyuncu Meltem Miraloğlu, sosyal medyada kendisine gelen, “Gerçekten mutlu musun, neden kendine bu kötülüğü yaptın?” sorusuna itiraf niteliğinde, "Türkiye'de yıllardır iş gelmediği için Amerika'ya geldim. Sevgi ve saygılarımla." cevabını verdi.

'BİZİMKİSİ İLK GÖRÜŞTE AŞK'

Hayat Devam Ediyor dizisinde kendisinden yaşça büyük bir adamla zorla evlendirilen bir çocuk gelini canlandıran oyuncu Meltem Miraloğlu'nun 10 gün önce evlendiği ortaya çıktı. Miraloğlu, konuyla ilgili ilk açıklamasını yaptı.

Z61ex_1570543254_8939.jpg

Miraloğlu, "Yaş farkı sorun değil. Onun çok genç bir kalbi var. Serveti ve Amerikan vatandaşlığı umrumda değil. Bizimkisi ilk görüşte aşk." açıklamasında bulundu.

eDggp_1570543121_9965.jpg

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ

Üst Alt