Son Konu

beren saat fahişe rolümle gurur duyuyorum dedi

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
23
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
beren saat fahişe rolümle gurur duyuyorum dedi beren saat doruk beren saat boyu saatin boyu kaç kac orospu FAHİŞE ROLÜYLE GURUR DUYUYOR 1548650675 1548650675 berensaatfahiserolumlegururduyuyorumdedi5c4e88b853018berensaatfahiserolumlegururduyuyorumdedi5c4e88b853018 http:resimlerhaberlercomhaber470fahiseroluylegururduyuyoro Güz Sancısı Filminde Bir Fahişeyi Canlandıran Beren Saat, Beyoğlu'nda Karakterini Yaşadığını ve Böyle Bir Rol Oynamaktan Nedeniyle Mutlu Olduğunu Söyledi SONBAHAR SANCISI FİLMİNDE BİR FAHİŞEYİ CANLANDIRAN BEREN SAAT, BEYOĞLU'NDA KARAKTERİNİ YAŞADIĞINI VE BÖYLE BİR ROL OYNAMAKTAN DOLAYI MUTLU OLDUĞUNU SÖYLEDİ Sonbahar Sancısı filminde Rum fahişe Elena'yı canlandıran Beren Saat, bir televizyon kanalında yayınlanan 'Kürşat Başar'la' programında rolüyle ilgili direktifler yaptı Filmin çekimlerinin çoğunluğunun Beyoğlu'nda yapıldığını ve belediyenin büyük bir takviye verdiğini anlatan Beren Saat, 'Benim için Elena'yı bulma sürecinde Beyoğlu fazla yararlı oldu' dedi ​ Bir karakter çıkartmak için olaylara onun gözünden bakmaya çalıştığını gösteren Beren Saat, filmden bir kaç gün önce San Antuan Klisesi'ne mum yakmaya gittiğini belirterek, o an düşündüklerini şu sözlerle anlattı: 'Elena'nın biraz normalin dışında bir hali var, fahişe fakat o asla pek düşünmüyor, hala bebekleriyle oynuyor Bir adam var, apaçık bir durum gelişiyor İşini yapıyor lakin bu tarafa dönüp bebekleriyle oynuyor Ben örneğin kliseye girdiğim an şunu keşfettim; 'Aaa bu din en ince ayrıntısına kadar buna hizmet ediyor' Günah çıkartıyor ve zaten ben o değilim ama diyor ve gidiyor' Beyoğlu'nda gezdiği her lahza onu yaşadığını ifade eden Beren Saat, rolüyle kibir duyduğunu ve bundan sonra kimsenin buna yiğitlik edemeyeceğini belirtti Beren Saat, filmin Ocak ayında vizyonda olacağını sözlerine ekledi  

Üst Alt