Son Konu

Müge Anlı ilk kez açıkladı: Kendime yakıştırıyorum!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
muge_anli_paylasti_sosyal_medyada_olay_oldu_1636102016_3685.jpg

Ünlü gazeteci muharrir Müge Anlı Atv ekranlarında gündüz jenerasyonu programıyla izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Son periyotta toplumsal medya hesabını da faal olarak kullanan Müge Anlı son paylaşımıyla dikkatleri üzerine çekti. Müge Anlı yayında giydiği kıyafetlerle ilgili farklı bir açıklama yaptı.

Geçtiğimiz aylarda Instagram hesabı açarak kısa sürece 2 milyonun üzerinde takipçisi olan Müge Anlı, faal ünlüler ortasına girdi. Anlı toplumsal medya hesabından hem programla ilgili hem de özel hayatından paylaşım yapmayı ihmal etmiyor.

Müge Anlı, toplumsal medya hesabından dikkat çeken pozlarına bir yenisini daha ekledi. Kot gömlek elbisesi ile objektiflere poz veren Anlı, hoşluğu ile büyüledi.

müge anlının yeni üslubu

Müge Anlı, verdiği pozu "Instagram'ı açtım açalı fotoğraflarımın yalnızca iki farklı yerde çekildiğini fark ettim. Biri makyaj aynamın önünde, oburu de küçük paparazzimin habersiz çektiği stüdyo kapısında. Yeni yerler keşfetmenin vakti geldi." notuyla takipçilerinin beğenisine sundu.

MÜGE ANLI'DAN ELBİSESİ İLE İLGİLİ AÇIKLAMA!

Anlı kıyafetleriyle ilgili gelen soruya "Bana her gün özel kıyafet dikiliyor. Kulisimde lakin çok kıyafet yok. Yıl sonunda gençlere armağan ediyorum" dedi.

NEDEN DAİMA ELBİSE GİYİYOR?

Anlı yıllardır tıpkı üslupta kıyafet tercihiyle ilgili de "Belirli bir stil var etek uzunluğu var göğüs uzunluğu var, koy uzunluğu var tıpkı halde yıllardır böyle" yorumunda bulundu.

Müge Anlı ekranda pantolon giymemesiyle ilgili de "Özel sebebi yok, kendime elbise yakıştırıyorum" diyor.

Sevilen sunucu Müge Anlı, program sonrası İstanbul sokaklarını keşfe çıktı. Sarayburnu'nda çay içen ve Boğaz’ı seyreden Anlı, daha sonra Sultanahmet ve etrafını dolaştı. Müge Anlı'nın makyajsız oluşu ve giysi stili dikkat çekti. 

Siyah elbisesi ile verdiği pozu paylaşan 47 yaşındaki Anlı, takipçilerinden büyük ilgi gördü. Anlı'nın paylaşımına kısa müddette binlerce beğeni ve yorum yapıldı.

Anlı, paylaşımına "Fotoğraf çektirmeyi hiç sevmediğimi herkes bilir. Lakin benim tatlı paparazzimin çektiği bu fotoğrafı görünce, keşke poz verseydim demeden edemedim" notunu düştü.

Üst Alt