Son Konu

Beyazıt Öztürk İspanya'daki evini satıyor

klimaci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
beyaz_show_yeniden_mi_basliyor_beyazit_ozturkten_yillar_sonra_gelen_beyaz_show_itirafi_1591601967_0385.jpg

Ünlü showman Beyazıt Öztürk, kendisine yeni bir ev almaya karar verdi. Ünlü showman bu sebeple İspanya'daki evini satma kararı aldı.
HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN
Beyaz Show yeniden başlayacak iddialarıyla gündeme gelen Beyazıt Öztürk, İspanya'daki evini satma kararı aldı. Kendisine bahçeli ve havuzlu bir ev arayan Öztürk, değeri 400 bin dolar olan evini, 600 bin dolara satışa çıkardı.

Ünlü showman Beyazıt Öztürk, pandemi sürecinde yaşadıklarını anlattı. Evden hiç çıkmadığını belirten Öztürk, “Annemi çok özledim. 16 Mart’tan bu yana evden çıkmıyorum. Arkadaşlarımla görüşmeyi, sohbet etmeyi de çok özledim.” dedi.

Beyaz Show yeniden başlayacak iddialarına da değinen Öztürk, “Teklifler var. 2 sene oldu, ben de çok özledim ve yeniden başlamak istiyorum. Ama henüz net bir durum yok. ‘Beyaz Show’ seyircisiz olamaz. Program enerjisini seyirciden alıyor."

LxQ49_1591165669_9121.jpg

2. Sayfa adlı magazin programına konuk olan ünlü komedyen Beyazıt Öztürk, ilk yayınlandığı günden bu yana ekrana gelen Beyaz Show'a ait özel anlarla ilgili ilk kez konuştu. Öztürk, 'Ben izlemeyecektim. Çünkü Beyaz Show'u hayatım boyunca hiç izlemedim. Çünkü kendimi çok eleştiriyordum.' açıklamasında bulundu. 

O Ses Türkiye jüri üyeliğine geçtikten sonra yıllardır devam ettirdiği talk show programı Beyaz Show'u bitiren komedyen Beyazıt Öztürk, Beyaz Show programıyla yeniden ekrana gelmeye başladı.

pKY4D_1586359524_3672.jpg

Setlere ara verilmesinin ardından eski dizilerin yayınlanmaya başladığı dönemde, Kanal D yönetimi Kuzey Güney, Aşk-ı Memnu ve Poyraz Karayel dizilerini de yayınlamaya başladı. Beyaz Show da özel bölümleriyle ekranda oluyor.

Üst Alt