Son Konu

Ahu Sungur'dan şaşırtan itiraf: 'Bu adamla asla olmaz' dedim ama 6 ay sonra evlendik!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
ahu_sungurdan_sasirtan_itiraf_bu_adamla_asla_olmaz_dedim_ama_6_ay_sonra_evlendik_1640334076_4561.jpg

Magazin dünyasının örnek çiftlerinden Ahu Sungur ve Suat Sungur geçtiğimiz gün katıldıkları bir programda evliliklerine dair samimi açıklamalarda bulundu. Tanışma kıssalarını anlatan Ahu Sungur, "Bu adamla asla olmaz' dedim lakin 6 ay sonra evlendik!" tabirleriyle herkesi şaşırttı.

Bloomberg HT ekranlarında yayınlanan "Fatih Altaylı ile Teğe Bir" programına konuk olan ünlü oyuncu Ahu Sungur ve Suat Sungur, tanışma kıssalarıyla geceye damga vurdu.

2002 yılında Suat Sungur ile nikah masasına oturan ve uzun vakittir keyifli bir evlilik sürdüren Ahu Sungur, eşiyle birinci tanıştığı akşamı "Aynı tiyatronun çocuk oyunlarında oynuyordum. Enver (Aysever) bir kanalla anlaştı. Çocuk programı hazırladı sunuculuğunu da ben üstlendim. Birinci canlı yayına da Suat geldi. Sonra reklam ortasında Suat, 'ilk canlı yayınınız galiba' dedi. 'Evet, nereden anladınız?' dedim. 'Çünkü nerede duracağınızı bilmiyorsunuz' karşılığı verdi." biçiminde anlattı.

"BU ADAMLA ASLA OLMAZ DEDİM LAKİN 6 AY SONRA EVLENDİK"

Sungur kelamlarına şu sözlerle devam etti:

"Çok kırıldım. Program bitti yayın koordinatörü arkadaşım dedi ki; Suat Beyefendi gözünü senden ayırmıyor. Sonra bir baktım o kadar kaba geldi ki... 'Bu dünyada bir ben, bir de bu adam kalsa olmaz asla' dedim. Altı ay sonra evlendik. Sonraki gün kanala geldi. Sultanahmet'e gidip tütsü almış. Adama demiş ki; Birine götüreceğim bana hoş bir koku ver. Adam da; 'al bunu aşık olmazsa neyim' demiş. Fatih Beyefendi o kadar berbat kokuyordu ki... Ben de asosyal beşerim. Ortaya birilerini sokmuş görüşmek için. Bir arkadaşım çağırdı yanına bir baktım yanında Suat. İki gün sonra kukla şenliği vardı. Bir baktım bir çocuğu indiriyor, bir çocuğu omuzuna alıyor. O gün şefkatinden etkilendim ve baht verdim"

Üst Alt