Son Konu

Bergüzar Korel'e takipçisinden şoke eden mesaj: Gebermeniz için her gün...

yasuo

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
berguzar_korele_takipcisinden_soke_eden_mesaj_gebermeniz_icin_her_gun_1613738170_8011.jpg

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, toplumsal medya hesabından bir açıklamada bulundu. Korel kıssasında yaptığı açıklamada, yaşadığı sanal zorbalığa dikkat çekti ve aldığı şoke eden iletisi paylaştı. Ünlü oyuncunun açıklaması toplumsal medyaya büyük yankı uyandırdı.

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, toplumsal medya hesabında bir mühlet evvel DM ve yorum özelliğini kapatmıştı. Bu durum sebebiyle reaksiyon ve soru alan Korel, mevzuya birinci defa açıklama getirdi. Oyuncu, bu kararı almasında 2. çocuğuna gebeyken aldığı 'Gebermeniz için her gün dua ediyorum.' halindeki bildirinin tesirli olduğunu söyledi. Korel'in kıssalar kısmında yer verdiği açıklaması şu biçimde:

'Eminim bir çok kişi yorumlarım ve DM'lerim kapalı olduğu konusunda sitemkar tenkitlerde ulunuyor, sebebini merak ediyor. Zira artık makûs kelamın de onu söyleyen kişinin de denetimsiz ve yırtıcı bir biçimde bana dokunmasını istemiyorum, daha doğrusu o kişinin bana dokunduğunu sanmasına müsaade vermiyorum.

Artık yalnızca içimden geleni, gözümün gördüğünü korkmadan otosansür uygulamadan paylaşmak istiyorum. Söylenen her şeyi ciddiye alıp, üzülüp, o insanı kazanmaya çalışıp açıklama yapmayı da bıraktım. Ne vakit biliyor musunuz? İkinci yavruma gebeyken DM kutuma düşen bir bildiriden sonra... 'Pi.in ve senin gebermen için her gün dua ediyorum'

Aman bırak hasta onlar deyip kestirip atmayın artık. Bu türlü diye diye beden bulmuş bu şeytanlığı besleyip duruyoruz. Ben kendimi, psikolojimi bu bağlantı yolunu keserek koruyorum. Tahminen çelişkili gelecek yazdıklarım lakin oburunu başaracak gücüm de isteğim de yok artık.

Bir yerlerde sanal zorbalığa uğrayan birileri var ise bilhassa yaşı küçük kardeşlerim bu yazdıklarımı okuyorsa şayet bunun bir kabahat olduğunu bilin ve lütfen ailenizle paylaşın. Sessiz kalmayın!'

Üst Alt