Son Konu

GTA 6’da Oyun İçi Kripto Para Ödülleri Olacağı İddia Edildi

dadaş

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
gta.jpeg

Dünyanın en ünlü oyun serilerinden bir tanesi olan Grand Theft Auto’nun 6. oyunu uzun süredir merakla bekleniyor. Henüz resmi bir duyuru yapılmasa da, oyunla ilgili çeşitli söylentiler internet aleminde dolaşmaya devam ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter
ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ünlü leaker Tom Henderson tarafından atılan tweet’e göre, Rockstar Games tarafından henüz duyurulmamış olan ikonik serinin bir sonraki bölümü, bazı görevleri tamamlamak için oyunculara nakit yerine kripto para ödülü verecek:

“Geçenlerde GTA 6’da bazı görevleri tamamladığınızda, nakit yerine Bitcoin ödülü verileceğini duydum.”

Henderson ayrıca oyunun endüstrisi için oldukça önemli olacak, bir kripto komisyoncusunun da ekleneceğini söylüyor. Henderson ayrıca oyun içi kripto para biriminin kendi başına “Bitcoin” olarak adlandırılmasının pek mümkün olmadığını ekliyor:

“Sadece daha az kafa karışıklığı olsun diye söylüyorum. Güvendiğim birinden duydum ve bu para muhtemelen Bitcoin olarak adlandırılmayacak. Ancak bu bir kripto para birimi olacak.”

Henderson’ın bu söyledikleri yalnızca birer iddia olsa da, daha önce Battlefield ve Call of Duty ile ilgili paylaştığı doğru bilgiler sebebiyle, son derece güvenilir olarak görülüyor.

Henderson daha önce de GTA 6’nın bir kadın karakterle de oynanabileceğini açıklamıştı.

Serinin son çıkan oyunu GTA 5, dünya çapında 140 milyon adet satmıştı. Bu rakamın büyüklüğü düşünüldüğünde, kripto para biriminin yeni oyunda yer alması benimsenme açısından oldukça faydalı olabilir.

Üst Alt