Son Konu

Final yapan Sen Anlat Karadeniz dizisi oyuncularından duygusal veda

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
final_yapan_sen_anlat_karadeniz_dizisi_oyuncularindan_duygusal_veda_1573716037_6988.jpg

Üç seridir devam eden ve dün akşam final yapan Sen Anlat Karadeniz serisine, oyunculardan veda paylaşımı geldi. Asiye karakterini canlandıran Hikaye Gürman'ın paylaşımı, herkesi duygulandırdı.

Tam 3 seri boyunca Atv'de yayınlanan, içerisinde nokta alan şiddet sahneleri sebebiyle reaksiyon çeken seri Sen Anlat Karadeniz, dün akşam yayınlanan kısmıyla ekrana veda etti. Seride Asiye karakterini canlandıran Hikaye Gürman, içtimaî medya üzerinden bir veda paylaşımında bulundu. Gürman'ın paylaşımı, görenleri duygulandırdı. Gürman'ın paylaşımı şu halde:

kawbF_1573716045_5232.jpg

'Güçlü duruşun, merhametin, ahlakın, inancın, hamasetin, adaletin, sevgin, saygın, kararlılığın, hamasetin, mazlumun yanında olup haklı olanı savunup ezdirmeyişin, eşine, ailene olan bağlılığın, sadakatin, ablalığın, yengeliğin, arkadaşlığın, dostluğun, analığın, hakkını arayan mekanı geldiğinde de lafını esirgemeden dobra dobra, dürüstlükle kendini tabir etme yolun, daima bir istikrar oluşturmak ismine verdiğin uğraş, cilvelerin, komikliğin, evlat yanın, süsün püsün, evlat sevgin, güleryüzün, gerçekliğin, samimiyetin ve hepsinden öte “iyi niyetin”, o süper hoş, sevgi dolu, güzellik dolu kalbin için teşekkür ederim Asiye Kaleli... Ben sana sen bana çok âlâ geldik, biz birbirimize çok düzgün geldik, çok yakındık, bir arada öğrendik, büyüdük, olgunlaştık, eğlendik, kızdık, sevindik, ürettik, konuştuk, paylaştık, müzikler söyledik... “Sen daima düzgün ki” oldun... Daima şükür sebebim oldun, kendime bir adım daha yaklaşmama yardımcı oldun, bana nefes oldun, sesime ses oldun, gönlüme taht kurdun... Seni hiç ancak hiç unutmayacağım.... Ve daima çok şık hatırlayacağım.... Sen seni sevenlerin Asiye Reis'i oldun... Sesim sesine, laflarım kalbine armağan olsun, birilerinin kalbine en ince bölgesinden dokunduysa müziklerimiz, varlığın meal kattıysa bu Öykü’ye ve bir iz bırakabildiysek bir arada, bizden öğrenilmiş, bize kalan ne varsa hepsine çok şükür... Ne berhudar bana... Hakkını helal et Asiye Reisim.... Yeterli ki var oldun sen! Çok yaşa emi! Ne demiş şair; “Sevmek, söylemek değildir unutma, sessizce alıp yüreğine koymaktır. “| Cahit Zarifoğlu. Ben de seni sessizce yüreğime koyuyor, en narin noktasında saklıyorum... “Sen daima güzel ki yengem.” Alem hatundun vesselam!'

Üst Alt