Son Konu

Ünlü şarkıcı Derya Uluğ'dan şaşırtan itiraf!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
derya_ulug_imaj_degistirdi_takipcilerinden_tam_not_aldi_1616659286_8526.jpg

Ünlü müzikçi Derya Uluğ, geçtiğimiz günlerde ünlü bir dergiye röportaj verdi. Ünlü müzikçi, yıllar evvel yaşadığı anoreksiya nervoza (aşırı zayıflık) kâbusunu anlattı.

Ünlü müzikçi Derya Uluğ, ünlü bir dergiye verdiği röportajında şaşırtan bir itirafta bulundu.Uluğ'a, "Son klibinden evvel diyete girip kilo verdin. Ergenlik devrinde de anoreksiya ile kuvvetli bir çaban olmuş. Hâlâ kilo takıntısı yaşıyor musun?" sorusu soruldu.

Ünlü müzikçi şöyle yanıtladı: "Aslında klip sürecinde yalnızca 2 kilo verdim istem dışı. Sporu ve diyeti kaslanmak için yaptım. Benim anoreksiya ile ilgili olan sürecim, kiloyla ilgili olmadı hiç. Bağışıklığım zayıf olduğu bir süreçte yakalandım. Ucunu alamadığım 2 yıllık şiddetli bir çabaydı ancak kazandım. Yemek yiyebilmenin ne kadar büyük bir nimet olduğunu anlamamı sağladı o hastalık. Artık yiyebilmenin tadını çıkarıyorum."

2 YIL ORTADAN SONRA BİRİNCİ SEFER MÜZİK ÇIKARDI!

Derya Uluğ, 2 yıllık bir ortadan sonra yeni bir müzik ile sevenlerinin karşısına çıkıyor. Kelamı ve müziği Emrah Karakuyu, aranjesi ise Ozan Bayraşa ve Asil Gök imzalı "Kanunlar Gibi" müziğine Aytekin Yalçın direktörlüğünde klip çekildi. Derya Uluğ, 2 ay boyunca klip için özel diyetisyen ve spor hocasıyla kampa girdi. Eş vakitli olarak dans hocasıyla haftada 4 gün sıkı bir tempoyla dans çalıştı.

Karbonhidrat, süt ve süt eserleri, ekmek asla tüketmeyen Derya Uluğ, klip hazırlığında da kendi kanunlarını yazdı.Derya Uluğ, "Kanunlar Gibi" single çalışması DMC etiketi ile 30 Nisan Cuma günü itibariyle tüm dijital platformlarda yerini alıyor.

Üst Alt