Banu Özkan Tozluyurt - İmza: Karın

LV
0

Awards
1

Sen buraya geldikten sonra 'Japonya'da ruhun yaşamaya devam etsin' diye bir sakura ağacı dikmişler; şu anda bir gör, dev gibi bir ağaç olmuş Seni burada basit bulabileyim diye vasiyet etmiştim; 'beni o sakuranın dibine gömün' diye Lale Manço Ahıskalı 'Kadının giydiği en hoş kıyafet, erkeğinin kollarıdır'' demişler Ben o kolları çok özlüyorum 'Burnunun direği sızlamak' diye bir söz var ya, çok doğruymuş Benim sızlıyor, keza de özlemden Aydınlıklar içinde yat, mekanın cennet olsun kocam Seni seviyorum ve her zaman seveceğim Aylin Köksal Sabahları öpmeden kapı dışarı çıkmazdı, akşam da kapıdan içeri girer girmez bir hafta görmemiş gibi sarılırdı Fazla sevecendi, fazla Onu özlüyorum Cemre Birand Meğerse kansermişsin O süreçteki azmine, kabullenişine inanamamıştım Işlem işlerken gördüğün 'kemo'larla sen bir ağaç dibine, ben bir ağaç dibine kusarken meğerse ben hamileymişim Vuslat Sena Akay Seni Bağışlamak mi Bundan Böyle sana inanmak mı Gökyüzünden düşen tek tedavi damlam bile olsan, çaresizliklerden tedavi bekler yine de sana sığınmam Seninle ve kendimle mücadelem bitmiştir Gül Meyenay Aşk bir kaderdir Ortak aşklar eğer evlilikle birleşirse güzel olur Eğer evlilik medeni bir boşanmayla biterse, tekrar güzel olur Çünkü yeni bir aşk için insan farkında olan olmadan bekler Ve pat diye gelir bulur aşk insanı Boşanmak mı daha kuvvet, dul kalmak mı daha baskı Bunu ancak yaşamış bilir Boşanmayı da yaşadım, ölümü de gördüm Kollarımda son nefesini vererek, bana hayatın, hakiki bir gurbet ve hasretten ibaret olduğunu öğrettin Ey çocuk, sen bana sevmeyisevilmeyi, almadan vermeyi öğrettin Aşkı söyledin, yazdın, içten gelen davrandın, ansızın gittin Aşk bir gelişgidiş'miş anladım Sevinç için İlkim H Karaca

Yazar: iltasyazilim
Makale Başlığı: Banu Özkan Tozluyurt - İmza: Karın
Kaynak URL'si: Bilgilihocam Güncelden Bilimsele-https://bilgilihocam.com
Alıntı ve Paylaşım Kuralları: Kaynak gösterilmek kaydıyla makaleden kısa alıntılar yapılabilir, ancak yazarın izni olmadan makalenin tamamı başka bir siteye kopyalanamaz veya başka bir yerde yayınlanamaz.