Son Konu

güzeller birarada

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
güzeller birarada defilerlerde birayara gelen güzel mankenlerimizin jurnal hayatıda laf konusu bununla beraber onlar birer anne TOP MODELLER BULUŞTU! 1548630612 1548630612 guzellerbirarada5c4e3a5ca26faguzellerbirarada5c4e3a5ca26fa http:wwwgeccecomserviceMakeThumbaspx?Image webimageshaberebru05subat&w 415&Alt webimageshaberhaberlrg MEŞHUR TOP MODEL CAMİLA ALVES, MODA ŞOVU İÇİN TÜRKİYE'DEYDİ ALVES SEKİZ AYLIK OĞLUNUN GÖZLERİNDE SEVGİLİSİ, MEŞHUR HOLLYWOOD YILDIZI MATTHEW MCCONAUGHEY'İ GÖRDÜĞÜNÜ SÖYLÜYOR Uçağı rötar yaptığı ve bavulları da uçaktan çıkmadığı için hoş modelin hazırlanması bir hayli uzun sürdü dahası önceliği, minik oğluna varmak ve iyi olduğunu öğrenmekti Ben de bir anne olduğum için onu bu konuda çok iyi anladığımı söyleyebilirim Ama bu bekleyiş bana iki fincan yeşil çaya mülk oldu! KAYINVALİDESİYLE GELMİŞ Camila'yla mülâkat için buluştuğumuzda kendisine pilates DVD'mi verdim Hiç pilates yapmadığını ve DVD'ye bakarak mutlaka deneyeceğini söyledi Camila sorularımı samimi olarak yanıtladı Mülâkat sonunda da el kremim olup olmadığını sordu ve birlikte ellerimizi kremledik giderken size duyduğum bir bilgiyi de alıntı yapmak isterim; genç model İstanbul'a erkek arkadaşının annesi, yani kayınvalidesiyle gelmiş İşte Camila'ya sorduğum sorular ve onun yanıtları Modellik kariyeriniz nasıl başladı? Brezilya'dan Los Angeles'a teyzemi ziyarete gitmiştim Beni giydirdi ve 'Hadi bir modellik ajansına gidelim' dedi Daha 16 yaşındaydım Her şey böyle başladı Christian Dior ve Harley Davidson gibi çoğu lüks markanın modelliğini yaptınız Şu sıralar da Mango için defilelere çıkıyorsunuz Peki gündelik hayatınızda da Mango giyer misiniz? Mango'nun gündelik kıyafetlerini fazla seviyorum Kendimce ayrıca çok eğlenceli, hem de çok karakteri olan koleksiyonlar Mesela ayağımdaki ayakkabılar da Mango Ne değin güzel gözüküyorlar yok mi? İstanbul'da podyuma çıkmak sizi heyecanlandırdı mı? Hem de fazla! Sadece podyuma çıkmaktan değil, İstanbul'da olmaktan da fazla heyecanlıyım Türkiye'ye ilk kez geliyorum, umarım İstanbul'u görmeye ve kültürünü tanımaya azıcık fırsatım olur Erkek arkadaşınız Matthew McConaughey ile nasıl tanıştınız? İşte başladık (gülüyor) Bu konuyla ilgili sorular geleceğini biliyordum Fakat madem sordunuz söyleyeyim; biz onunla bir barda tanıştık İkimiz de barda öylesine takılıyorduk ve sonunda birbirimizi bulduk Peki dünyanın en seksi erkeklerinden biri olarak gösterilen biriyle edinmek nasıl bir duygu? Böylece mi gerçekte? (gülüşmeler) Siz de pek olduğunu biliyorsunuz Sahiden ben ona bu açıdan bakmıyorum Tabii oysa güzel ve yakışıklı biriyle elde etmek çok hoş lakin fiilen onun nasıl göründüğü benim için çok da manâlı yok id Peki hayatınız nasıl gidiyor? Harika! Başka ne diyebilirim fakat! O işini yapıyor, ben işimi yapıyorum ve apaçık buluşuyoruz KARAKTERİ AYNI BABASI Anne olmaya nasıl karar verdiniz? Fiilen bir karar vererek olmadı bu Bir çift olduğunuzda, sonuçta bebek sahibi olmayı da istiyorsunuz Hayat sizi oraya getiriyor yani Kaç yaşındasınız? 27 Çok gençsiniz Öyle mi dersiniz? (gülüyor) Oğlunuzun gözlerine baktığınızda, onlarda Matthew'yu görüyor musunuz? Elbette Güya Matthew bana bakıyormuş gibi hissediyorum Levi ikimizin karışımı Yüzü, tipi bana daha çok benziyor fakat karakterini Matthew'dan almış Bu da çok hoşuma gidiyor Sekiz ay önce doğum yaptınız, bu kadar kısa sürede eski kilonuza dönmeyi nasıl başardınız? Birçok bayan, doğumdan anında sonra kendisini zorlayarak kilo vermeye çalışıyor Lakin biz Brezilya'da doğumdan sonraki 40 gün hiçbir şey yapmayız Süt olması için her şeyi yeriz, içeriz Vücudumuz yeniden kendini toplayana, hormonlar hamilelik öncesindeki eski haline dönene dek kendimize süre tanırız 40 günden sonra bitmiş eski kilomuza dönmek için uğraşmaya başlarız Ben de öyle yaptım Oğlunuzu emziriyor musunuz? Evet, hâlâ emziriyorum Şu an da zaten feci süt doluyum! Cihaz kullanıyorsunuz her hâlükarda Evet, gezi ederken kullanıyorum, yahut (göğüslerini gösteriyor) patlarlar! (gülüyor) Modada dramaya lüzum değil! Uçaktan indiğimde havalanında bir kız gördüm Moda diye çılgınca şeyler giymişti Ayağında beyaz bot, siyah tayt, kahverengi kemer, tepede pembe bir üst Hey ne oluyorsunuz? Sizce de fazla fazla değil mi? Kendimce böyle şeylere hiç lüzum yok En başta daima, ne olursa olsun önce 'kendiniz olun' derim bir de, ne kadar doğal olursanız pek güzel görüneceğinize inanıyorum Moda laf konusu olunca, kendimce sade edinmek fazla manâlı Dramaya lüzum yok!  

Üst Alt