Duyuru

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları;

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk;

Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konular sayesinde kazanç elde edebilirsiniz.

Barış Can Kimdir?

  • Konbuyu başlatan adanali
  • Başlangıç tarihi

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Biyografi kategorisinde adanali tarafından oluşturulan Barış Can Kimdir? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 369 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Biyografi
Konu Başlığı Barış Can Kimdir?
Konbuyu başlatan adanali
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan adanali
A

adanali

Üye
Mesajlar
1,397
Tepkime puanı
2
Puanları
38
Yaş
32
Konum
Adana
Web sitesi
bilgilihocam.com
Corona Virüs Nedir
Çin'den başlayarak kısa bir süre içerisinde tüm dünyada birçok insanı etkileyen Coronavirus (COVID-19), Türkiye'de iki vakanın görülmesiyle birlikte birçok kişide paniğe sebep oldu. Dünyanın, bulaşma yolu olarak en hızlı ve kontrolü en zor olan, solunum yolu ile bulaşan bir virüs ile yeniden karşı karşıya olduğunu belirten Anadolu Sağlık Merkezi Hekimleri, “Bilgi kirliliği ve manipülatif hareketlere dikkat edilmeli, doğru yerden doğru bilgi alınmalı, panik yapılmamalı.” şeklinde konuştu.
Selam ben Barış, Barış Can, KFCEatbox, Fizz n Chips, Ponçik Mahmud, balık adam, imsinin babası.YouTube Türkiye'de daha çok League of Legends ( LoL ) videoları yükleyen bir youtuberım. Eğlenceli, komik oyun montajları, ilginç buildler ile beraber trend , meta şampiyonlarının yüksek elo oynanış videoları gibi eğitici videolar da yüklüyorum. Daima isteklerinizi, yorumlarınızı okuyor kendi zevklerimle birleştirip kanalı o şekilde şekillendiriyorum. Destekleriniz için teşekkürler!

Kanal Adresi :
 

Yazar: adanali
Article Title: Barış Can Kimdir?
Source URL: Forum Sitesi-https://bilgilihocam.com
Quote & Share Rules: Short quotations can be made from the article provided that the source is included, but the entire article cannot be copied to another site or published elsewhere without permission of the author.
Benzer konular Forum Tarih
Y Sorularla İslamiyet 0 10
kalavun54 Site Tanıtım 0 54
kalavun54 Site Tanıtım 0 98
kalavun54 Site Tanıtım 0 92
kalavun54 Site Tanıtım 0 57
Y Yaşam 0 33
Y Yaşam 0 41
Y Yaşam 0 39
Y Yaşam 0 33
Y Yaşam 0 20
Y Yaşam 0 56
Y Haberler 0 36
Y Sağlıklı Yaşam 0 29
makaleci Sağlıklı Yaşam 0 58
makaleci Yaşam 0 68
makaleci Yaşam 0 69
makaleci Yaşam 0 55
makaleci Yaşam 0 63
makaleci Yaşam 0 53
makaleci Yaşam 0 55
makaleci Popüler Moda 0 78
makaleci Yaşam 0 67
makaleci Yaşam 0 49
makaleci Haberler 0 42
makaleci Yaşam 0 52
makaleci Popüler Moda 0 49
makaleci Yaşam 0 41
makaleci Popüler Moda 0 52
A Biyografi 0 117
yaprak0135 İslami Sorular ve Cevaplar 0 115

Benzer konular

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst