Son Konu

Kuaför Hüseyin Polat, 2019'un saç trendlerini anlattı

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
kuafor_huseyin_polat_2019un_sac_trendlerini_anlatti_1561632924_1822.jpg

Ünlü kuaför Hüseyin Polat, 2019’un saç trendlerini ve hatunların saçlarını kullanırken yaptığı yanlışları anlattı.

Ünlü kuaför Hüseyin Polat, 2019'un saç trendlerini ve hatunların saçlarını kullanırken yaptığı yanlışları anlattı. Polat, “Benim için moda yakışandır, kişinin yüz, göz, ten rengine ne yakışıyorsa odur. Türk hatunları illa ölmeden bir kere sarışın olayım diyor, bu yanlış. En istenilmeyen şey hanede düzleştirici ve maşa tasarrufu saçı berbat ediyor” dedi.

Birçok ünlü ismin saçlarını emanet ettiği kuaför Hüseyin Polat, 2019'un saç trendlerini ve hatunların saçlarını kullanırken yaptığı yanlışları anlattı. Saçlarda sağlıklı bir görünüme kavuşmanın yolları hakkında haber veren ünlü kuaför Polat, bayanların yüz formlarına nazaran saçlarına model verdirmesi gerektiğini belirtti. Birçok müsabakada değerli aşamalar ve kupalar elde eden başarılı kuaför Polat, düzleştirici ve maşa tasarrufun saçlara verdiği zararı lisana getirdi. Polat, bu yıl omuz uzunluklarında saçların ağır olduğunu lisana getirirken Türk hatunlarının saçlarını sarı renkte kullanma ısrarına dikkat çekti.

VN8iQ_1561633007_0074.jpg

"TÜRK BAYANLARI SARIŞIN OLMAK İSTİYOR"

Hatunların saçlarında yaptığı kusurlara dikkat çeken tecrübeli kuaför Polat, “Kesimde de hatunların yaptığı kusurlar var. Yüz formunu tanımadan kestiriyorlar, çenemiz küçükse ya da büyükse ona nazaran modeller tercih etmeliyiz. Esmer tenliyseniz dipten sapsarı yaptırıyorsanız olmaz. Türk bayanları illa ölmeden bir kere sarışın olayım diyor. Yakışsa da yakışmasa da bu yanlış. En beğenilmeyen şey meskende düzleştirici ya da maşa tasarrufu saçı berbat ediyor. Boyadan bile daha makûs, sıcak bir demiri alıp saça yapıştırıyorsunuz. Katiyen tavsiye etmiyorum. Bitkisel yağlarla zeytinyağı, argan yağı üzere yağlarla bakım yapabilirler. Saçın sorunu bilip ona nazaran hareket etmek lazım. Katıldığım bir güruh 1. olduğum, aşama aldığım yarışlar oldu. Yurt dışına gidip eğitim veriyorum, yakın devranda Viyana'daydım. Geçtiğimiz ay İzlanda'daydım 3 bin tane kuaför birlikte çalıştık” dedi.

Üst Alt